Jardo - vše nejlepší!

Sice později, ale přece, přeje server racing.motorkari.cz Jaroslavu Hulešovi vše nejlepší k jeho dnešním narozeninám.

Jardo - vše nejlepší!
Dnes jsem běhal po městě a věnoval jsem se rodinným povinnostem a tak jsem se pořádně usadil k PC až nyní. Snad proto Jardo promiň, že jsem ti nepopřál dříve (ostatně SMS již odešla dávno :-).
Tímto přeje server racing.motorkari.cz vše nejlepší k dnešnímu významnému dni našemu jednomu z nejlepších motocyklových jezdců celé historie.
Jaroslav Huleš se narodil 2. 7. 1974 v jihočeském Písku. Již v roce 1990 začal bodovat v našem mistrovství republiky, když skončil v šampionátu třídy 125 ccm na sedmém místě. V následujícím roce zaznamenal Jarda první pódiové umístnění, když v Mistrovství Republiky dojel čtyřikrát na třetím místě (2x Brno, Městec Králové a Most), stejná pozice mu také patřila i v celkovém hodnocení třídy 125 ccm.
Rok 1992 znamenal pro Jardu první mistrovský titul třídy 125 ccm naší země, když si zároveň poprvé vychutnal pocit z vítězství v závodě MR (Brno). Následovaly roky 1993 - 1995, kdy se Jarda pohyboval nejen v našem mistrovství (vždy zvítězil ve třídě 125 ccm), ale zkoušel také různé šampionáty (Evropu, M Německy, M Švýcarska, divoké karty v Brně při Grand Prix). Z těchto let je nejvýraznější mistrovství Evropy, kde například ve Francii získal v roce 1994 své první vítězství.
V roce 1996 poprvé čteme jméno Jaroslava Huleše v oficiální listině jezdců Grand Prix 125, kde se až na rok 1999 objevuje dodnes (1999 v továrním týmu Italjetu absolvuje M Itálie a M Evropy - 4. místo). Svého nejvýraznějšího úspěchu dosáhl Jarda v závodě Grand Prix v roce 1998 a 2001, kdy v Jerezu, resp. na Sachsenringu dojel na šestém místě. Jaroslav Huleš se dodnes zúčastnil celkem 95. závodů Grand Prix a do prestižního klubu stovkařů mu tedy chybí pouhých pět závodů.
Tolik krátce o kariéře Jaroslava Huleše. Nyní tedy ještě jednou - Jardo všechno nejlepší, brzké zahojení zraněné ruky a ještě mnoho krásných okamžiků v závodech Grand Prix!

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist