Jak se změní člověk? Uděláme z něj boha!

Dnes jsem měl zajímavý telefonický rozhovor, kde mi dokonce bylo vyhrožováno fyzickou likvidaci. Více v článku.

Jak se změní člověk? Uděláme z něj boha!
Tak si představte co se mi dnes stalo.
Trávím dny dovolené a najednou mi v podvečer zvoní telefon. Zdvihnu ho a překvapení na druhé straně, kde slyším hlas jednoho (nechci jmenovat) českého jezdce, který se minulý týden dostal do Grand Prix namísto jiného českého jezdce. V první chvíli jsem si myslel, že se dozvím nějaké novinky, ale překvapení nebralo konce. Namísto přátelského rozhovoru mi bylo nařizováno, že mám stáhnout ten článek, kde je pod ním diskuse, kterou právě tento jezdec sám nejvíce podpořil svým příspěvkem, kde nás všechny nazval ubožáky a nulami.
Tehdy mě zarazilo to, že takto počastoval nejen lidi, kteří mu nevěří (což by mě nezarazilo), ale i lidi, kteří mu v té diskusi veřejně popřáli hodně štěstí a upozornili ho, že mu drží palce. Nu což, mé stanovisko bylo zcela jasné - žádný článek se stahovat nebude. Do telefonického rozhovoru tedy vstoupil i muž, kterého jsem v telefonu neustále slyšel, jak tomuto jezdci napovídá. Byl to otec tohoto mladého jezdce, který mi ještě před náhlým zavěšením telefonu vyhrožoval fyzickou likvidací při nejbližších závodech ... "až přijedeš na závody, dostaneš do držky".... pravil ten starší pán.
Co k tomu dodat? Onen pán mě posléze volal ještě jednou, krom rozhovoru o článku a neustálém přikazování o jeho stáhnutí, mi oznámil, že vůbec nerozumím motorkám, a že hledám jen špínu na druhé. Napadá mě, co je za špínu v tom mini článečku, posuď tě sami - zde je jeho plné znění:
Pražský jezdec Lukáš Pešek nahradí ve zbývající části letošní sezóny Grand Prix třídy 250 ccm Jaroslava Huleše v týmu Yamaha Kurz. Na finančních záležitostech celé transakce se podílí firma Elit.
Tak co myslíte lidi, je to špína na jezdce? Já ještě dodám, že přece nemůžu za diskusi pod článkem. Je svoboda slova, každý se může vyjádřit jak chce. Přece nemůže stále žít onen jezdec v domnění, že ho zbožňuje celý národ. Nejzajímavější je, že to byl právě on, kdo celou tuto diskusi rozpoutal. A že jsem ho dal na hlavní stránku? Je to aktuální diskuse, kterou si lidé žádali, tak proč ne? Když vám někdo nabídne peníze, tak je vezmete nebo ne? Jen si vzpomeňte na jaro, když jste nevěděl kde bude mladej jezdit, tenkrát by jste ...
No nic, nemá cenu se tady o tom nějak více bavit, já zůstávám dál psát články o tom co se děje okolo silničního sportu, tento jezdec i se svým okolím dál zjišťuje indicie o mé osobě u všech známých i neznámých lidí .... a fotografů a i dále mě bude jistě chtít při nejbližší příležitosti alespoň zlomit nohy.
Jen by mě zajímalo, co se bude asi dít, až se o těchto telefonátech a o vyhrožování fyzickou likvidací dozví pan Epp, jakožto člověk bez kterého by se tento jezdec do elitní společnosti na druhou polovinu závodů vůbec nepodíval.
Nakonec rozhovor prozatím skončil tím, že jsme se dohodli na tom, že já stáhnu z odkazu fotku jezdce což jsem učinil. A navíc ještě dnes stáhnu z celé galerie všechny fotky onoho jezdce, když si nepřeje (či si myslí, že jí nepotřebuje) reklamu, tak jí na těchto stránkách mít nebude. Jistě si fanoušci jeho osoby najdou fotky na jiných webech, kterých je na českém internetu opravdu "hodně".
Pokud máte zájem zapojit se do oné diskuse pod původní článek, či si jí pouze přečíst i s reakcemi tohoto jezdce, můžete tak učinit například kliknutím SEM. Takže moje slovo závěrem: Lukáši, ukaž nám všem, že jsme opravdu nuly, získal si naše srdce!!!
Snad se neoctnu v sudu plném louhu na dně orlické přehrady.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist