Italské motocyklové dny

Na několika místech v Itálii proběhne o tomto víkendu několik zajímavých motocyklových akcí.

Italské motocyklové dny
Italské motocyklové dny proběhnou o tomto víkendu na několika okruzích slunné Itálie. Na okruhu Santa Monica v Misanu se sejdou fanouškové Ducati. Vrcholí zde Světový týden Ducati. V rámci posledních dnů týdne, který začal 17. května, budou hlavními protagonisty na okruhu Misano jezdci Troy Bayliss a Loris Capirossi. Bude zde dále prezentace týmu Ducati Marlboro, ale i superbikového Ducati Fila. Jednou z hlavních atrakcí víkendu v Misanu bude svezení na dvousedadlovém stroji Ducati Desmosedici, za jehož řidítky bude sedět legendární Randy Mamola.
Druhá z významných italských továren, tedy Aprilia, si své dostaveníčko dala v městečku Muraglione Passo u Florencie. Zde proběhne každoroční Mezinárodní setkání fanoušků Aprilie. Účast na tomto setkání přislíbil i jezdec týmu MS Aprilia Racing, Brit Shane "Shakey" Byrne, který cestuje do Itálie k návštěvě Dr. Claudio Costy, jenž by mu měl prohlédnou jeho zraněnou paži.
Další významná událost proběhne na okruhu Imola, kde Kawasaki Italia organizuje každoroční setkání příznivců motocyklů Kawasaki. Letos je očekáváno na 3 000 fanoušků zelených motocyklů, kterým se v Imole představí i kompletní tovární tým Fuchs Kawasaki Racing se svými jezdci Shinyou Nakanem a Alexem Hofmannem, kteří nejprve budou podepisovat fanouškům fotografie a poté jim předvedou stroj Kawasaki Ninja ZX-RR v akci. Vedle týmu MotoGP bude přítomen této akci i tým Kawasaki Bertocchi, který přiveze své superbikové hvězdy Ivana Clementiho a Maura Sanchiniho. Velkou atrakcí pro přítomné fanoušky bude soutěž o kombinézu Alexe Hofmanna, ale i soutěž na jejíž konci zvítězivší dívka dostane příležitost držet jednomu z jezdců Kawasaki nad hlavou deštník na startovním roštu při Grand Prix Itálie v Mugellu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist