IRTA testy - Jerez (3)

Randy de Puniet vede průběžné pořadí dnešních testů IRTA třídy 250 ccm. Jakub Smrž prozatím na sedmém místě!!!
AKTUALIZACE: Kuba Smrž nakonec desátý za vítězným De Punietem.

IRTA testy - Jerez (3)
Na okruhu Jerez de la Frontera dnes začali své druhé IRTA testy jezdci třídy 250 ccm. Hodinu před koncem dnešní části dvoudenního testování je na čele celkového pořadí francouzský jezdec Randy de Puniet. Náš Jakub Smrž je v tuto dobu na vynikajícím, sedmém místě.
"Je celkem sucho, jen sem tam mokrej flíček. Jsem na sedmém místě se ztrátou 1,6 sekundy na prvního Randyho. Je to tady obrovskej mazec!" zní slova Kuby Smrže během krátké přestávky, při které se upravuje nastavení jeho motocyklu Honda RS 250.
Dnes se testuje do 18:00 hodin.
AKTUALIZACE:
V dnešních IRTA testech nakonec zvítězil Randy De Puniet, který zajel své nejlepší kolo za 1:44,300. Na druhém místě skončil domácí Toni Elías (1:44,767) a na třetím jeho krajan Daniel Pedrosa (1:45,103).
Náš Jakub Smrž (1:46,986) nakonec klesl na desáté místo, když od osmého Anthony Westa ho dělí 0,5 sekundy, devátého Guintoliho 0,1 sekundy a na jedenáctého Debona má naopak náskok 0,15 sekuny.
"Trochu nás trápí přední vidlice, zadní zlobí stále. Pořád mi brzo odejde zadní pneumatika. Musíme to nějak doladit," zní v telefonu i přes tyto potíže spokojený hlas Kuby Smrže. "Ráno jsem na mokru jezdil okolo šestého místa, teď večer jsem nakonec klesnul na desáté místo. Celkově jsem spokojený, opět jsem zlepšil svůj nejlepší čas, který mohl být zřejmě ještě lepší, ale raději jsme kvůli problému se zadní vidlicí přestali jezdit o trochu dříve než ostatní," komentuje Jakub Smrž dnešní test a nezapomíná zdůraznit, abych Vás všechny zde v Čechách pozdravoval.
Více na: www.kubasmrz.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist