Honda před Catalunyi

Všichni jezdci továrny Honda doufají, že právě v Catalunyi bude závod, který pro ně bude znamenat patřičný odraz v letošní sezóně.

Honda před Catalunyi
Colin Edwards (Telefonica MoviStar Honda)
Nemohu se dočkat odjezdu do Barcelony, opravdu jsem hodně motivovaný a chci získat dobrý výsledek. Okruh Catalunya znám velmi dobře a doufám, že brzy získám dobrý výsledek. S první částí sezóny nejsem spokojený, nyní je důležité zahájit pozitivní změnu.
Sete Gibernau (Telefonica MoviStar Honda)
Opravdu mám rád Barcelonu, to je můj skutečný domácí závod, zde jsem se narodil a zde také žijí moji rodiče. Mám rád ten okruh a poté, co jsem v roce 2001 vyhrál ve Valencii, tento rok v Jerezu, tak vše co chci, je zvítězit i na domácím okruhu. Bylo by to fantastické, zdejší atmosféra je vynikající, je zde ještě více Španělů a Katalánců, vždy zde rád závodím. Přijedu do Barcelony po velmi těžkém víkendu. Jsem rád, že jsem v Mugellu získal druhé místo, jsem stále první v šampionátu a jsem si jistý, že mojí španělští fanouškové mě nyní dodají stejnou podporu, jako moji italští fanoušci v Mugellu. Nemohu se jízdy v Barceloně dočkat, nebudu mít sice chvilku času, ale to není důležité. Barcelona bude, stejně jako každý rok, velká oslava.
Makoto Tamada (Camel Honda)
V Barceloně chci závodit stejně dobře jako v Mugellu, dokonce i když to bude znovu znamenal odstoupení ze závodu. Zřejmě bych sice preferoval jiný konec, ale co můžu říci je, že miluji závodit ve vedoucí skupině o vítězství. Nemám na okruh Catalunya nejlepší vzpomínky, ale mám rád tu rychlou dráhu. Mám rád skoro všechny evropské okruhy, protože počítají s dynamickou jízdou. Motocykl je nyní velmi konkurenceschopný a neustále se zlepšuje. Od začátku sezóny jsem učinil kroky kupředu, všichni v týmu dobře pracuji. Musíme však stále pracovat na zdokonalení trvanlivosti pneumatik, především zadní. Myslím si, že jsme na cestě k nalezení dobrého kompromisu mezi optimálním výkonem a trvanlivostí.
Max Biaggi (Camel Honda)
Barcelona je domácí okruh našeho týmu a jsem si jistý, že budou chtít dobrý výsledek, pro který jistě všechno dobře připraví. Nemohu se také dočkat pátku, protože třetí místo v Mugellu bylo sice dobré, ale mě vůbec neuspokojilo. Chci vyhrát a doufám, že právě okruh v Catalunyi bude pro mě ten správný. Během březnových testů jsem měl několik potíží, od té doby jsme však s mým týmem, za podpory Hondy, hodně pracovali. V Itálii byl motocykl hodně rychlý, to se bude na tak rychlém okruhu jako je Barcelona hodit. Musím jen správné nastavení získat již v pátek. Velice rád bych dal Hondě, mému týmu, ale i sobě, další pódium, nejlépe nejvyšší stupínek.
Nicky Hayden (Repsol Honda)
Jen chci být zpět na motocyklu. Mám okruh v Catalunyi hodně rád. Ačkoliv vše v loňském závodě nešlo tak jak mělo, již jsem tam od té doby několikrát testoval. Nicméně si myslím, že nyní jsem daleko v lepší pozici. Minulý týden v Mugellu vše vypadalo dobře až do začátku závodu. Motocykl se zdál velmi silný, ale nedal jsem však mému týmu po závodě důvod usmívat se. Minulý rok jsem se v Catalunyi kvalifikoval na sedmnáctém místě, letos jsem tam byl na druhé pozici. Už aby byl závod, opravdu doufám, že zde mohu dosáhnout na nějaký výsledek.
Alex Barros (Repsol Honda)
Dobré na posledním víkendu je, že jsme našli vyhovující základní nastavení. Motocykl nyní vypadá velmi vyvážený a tak mohu být v Barceloně konkurenceschopný. Měl jsem tam na začátku roku několik dobrých testů, a tým se od té doby zlepšil. Přijali jsme po víkendu v Mugellu mnoho závěrů a tak doufám, že budu silný v Catalunyi již od prvního pátečního tréninku.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist