Hodgson opět o Fogartym

Po slovní přestřelce mezi Neilem Hodgsonem a Carl Fogartym se v tomto týdnu ke všemu opět vyjádřil nový jezdec Luise D´Antína Neil Hodgson.

Hodgson opět o Fogartym
Nedávno jsem vás informoval o slovní přestřelce mezi Carl Fogartym a Neilem Hodgsonem. Nyní se letošní Mistr Světa Superbike rozhodl celý spor uklidnit tím, že opraví svá slova, které proti legendárnímu Foggymu vyřkl.
Neil Hodgson prohlásil, že svá slova nemyslel tak jak byla prezentovaná, ale že to byl pouze jeho názor. I když vše původně vypadalo jako útok na Carl Fogartyho, nyní Hodgson přiznal, že má obrovský respekt vůči čtyřnásobnému vítězi šampionátu World Superbike.
"Carl je jezdec, kterého vždy respektuji," říká Neil Hodgson na svých internetových stránkách. "Vzhlížím k němu jako k velkému motocyklovému závodníku a myslím si, že dokázal opravdu hodně pro toto závodění, ale i pro World Superbike. V tisku možná můj názor vypadal jako útok na Carla, ale nebylo tomu tak. Nyní Carl říkal v tisku několik bláznivých vět, omlouvám se, ale nebudu vstupovat do žádné slovní války. Pro mě je tímto tento případ uzavřený," dodal Hodgson poté, co vysvětlit jak vše myslel při prohlášení, že se nebojí Rossiho tak jako se Fogarty bál Doohana.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist