Hodgson do MotoGP?

Neil Hodgson si v Assenu za doprovodu svého manažera prohlížel nejen zázemí týmu Ducati Marlboro.

Hodgson do MotoGP?
V Paddocku assenského okruhu se objevila superbiková hvězda letošní sezóny Neil Hodgson z Británie a tak se začínají objevovat různé úvahy na téma Hodgsun a jeho kariéra v MotoGP. Neil přijel do Assenu v doprovodu svého manažera Rogera Burnetta, tedy člověka, který v minulosti dělal manažera několika jezdcům Hondy ve třídě Grand prix 500 ccm.
Hodgson má podepsaný dvouletý kontrakt s Ducati Corse a je tedy plně k dispozici italské továrně i pro rok 2004, která tak může využít jeho služby i ve třídě MotoGP. Návštěva Hodgsona v Assenu a ve společnosti člověka, který se dobře orientuje v problematice Grand Prix, hodně přibližuje domněnku, o které se spekulovalo v nedávné době a sice, že Hodgson by mohl příští rok jet na letošních motocyklech Ducati Desmosedici v některém z případných, satelitních týmů boloňské továrny.
Jeden z nejvážnějších favoritů na pozici satelitního týmu Ducati Corse je tým Luise d´Antína, který nyní využívá služeb továrního jezdce Yamahy Shynii Nakana včetně materiálu YZR M1. Tým Yamaha d´Antín v MotoGP využívá pouze jedno za svých míst, když to druhé pronajal týmu Pramac Honda s Makoto Tamadou.
Rozhodnutí o tom, zda Ducati nasadí v příští sezóně další dva stroje a v jakém týmu se jistě dozvíme v krátké budoucnosti, když jako nejbližší termín tohoto rozhodnutí se zdá být právě dnešní den, kdy se koná konference výrobců závodních motocyklů MSMA (Motorcycle Sport Manufacturers Association), kde se má také rozhodnout o nových pravidlech pro WSBK.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist