Hlasy z estorilského pódia

Co řekli tři nejúspěšnější jezdci třech tříd po závodě Grand Prix v portugalském Estorilu.

Hlasy z estorilského pódia
MotoGP:
Valentino Rossi
Bylo to důležité vítězstvím, velmi odlišné od toho v Brně. Rychlost na čele závodu byla velmi velká, ale jakmile jsem se dostal přes Biaggiho, zvládal jsem se ještě rozjet. Po Mugellu jsem učinil několik chyb, ale během letního zlomu po Německu jsem se vrátil a jsou vidět i výsledky.
Max Biaggi
S druhým místem jsem spokojený, protože jsem tak zmenšil svůj odstup od Seteho. Zvládl jsem start a najel opatrně do první zatáčky, protože jsem věděl, že může někdo jít pozdě na brzdy a pak mohli přijít problémy. Cítil jsem se dobře. Když jsem byl ve vedení, tak jsem do toho vložil vše co dovedu, abych rozdělil skupinu.
Loris Capirossi
Rossi a Biaggi nasadili velmi, velmi rychlé tempo, na které jsem nedokázal odpovědět. Během posledních kol jsem zvládnul dostat se zpět k Setemu a tak jsem mohl plánovat útok během posledního kola. Dostal jsem se přes něj v první zatáčce, ale pak jsem měl problém, který mu dovolil opět mě v šikaně předjet. Poté jsem se ho držel v těsném sledu a použil venkovní stopu v poslední zatáčce. V mém motocyklu je vynikající motor, předjel jsem ho 20 metrů před cílem.
250 ccm:
Toni Elías
Jsem velmi šťastný, protože tento víkend byl dokonalý až do chvíle, než do mě včera vrazil jeden z jezdců s divokou kartou a já havaroval. Velmi mě bolela hlava a břicho, ale dnes jsem se již cítil trochu lépe. Začal jsem dobře a nakonec vyhrál o pět sekund. Rád bych poděkoval mým rodičům, týmu a Dr. Costovi ze zdravotního střediska za jeho pomoc.
Manuel Poggiali
Bylo nemožné následovat Elíase, protože Porto udělal chybu a dovolil mu odjet. Pro šampionát bylo pro mě důležité skončit před Rolfem a Nietem. Jsem velmi šťastný. Randy de Puniet
Není to tak špatné. Nejsem velmi šťastný, měl jsem problémy s mou přední brzdou. V posledním kole udělali Porto a Rolfo chybu a tak jsem se dostal na třetí místo.
125 ccm:
Pablo Nieto
Byl to velmi tvrdý závod, Héctor je velmi dobrý jezdec. Jsem v Mistrovství Světa pět let, bylo velmi těžké dosáhnou až na tuto pozici.
Héctor Barbera
Je to velmi dobré. Tento víkend byla moje noční můra v hledání nastavení. Chtěl bych poděkovat Pablu, který mě nechal jednu ze svých pneumatik, a která mi dnes velmi pomohla.
Alex de Angelis
Znovu jsem nebyl spokojený, protože jsem měl problémy se zadní brzdou. Většinu závodu jsem musel jet bez zadní brzdy. Proto jsem dnes nemohl bojovat o vítězství.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist