Hlasy vítězů

Co řekli po závodě jezdci, kteří obsadili ve Španělsku pódiová umístnění v závodech všech tří světových kubatur.

Hlasy vítězů
MotoGP:
Valentino Rossi: Opravdu těžce jsme pracovali před tímto závodem, ačkoliv jsem nebyl v první řadě, po startu jsem věděl, že můj rytmus je dobrý. Ke konci závodu již dost hodně klouzaly pneumatiky, ale nastavení bylo dobré a tak jsem byl schopen získat 25 bodů.
Max Biaggi: Vždy myslím na první místo, ale dnešní druhé místo je zřejmě nejvíce co jsem mohl dokázat s tímto motocyklem tohoto týmu. Jsem velmi šťastný.
Troy Bayliss: Jsem opravdu šťastný být zde s těmito jezdci. Jak všichni víte, jsem v této třídě nový a měl jsem doposud docela dobré výsledky. Toto pódium je pro mě ideální stejně jako pro můj tým. Závod byl dlouhý a těžký.
250 ccm
Toni Elías: Je to pro mě v domácím závodě neuvěřitelný den. Jen před deseti dny jsem měl operovánu ruku a proto jsem měl zpočátku závodu nějaké problémy. Nikdy bych si nepomyslel, že mohu vyhrát, ale dnes jsem to dokázal. Chtěl bych každému poděkovat, všem co mi k tomuto vítězství pomohli, mým rodičům, mému doktorovi, mému týmu a všem španělským fanouškům, kteří mě zde dnes podporovali.
Roberto Rolfo: Byl to pro mě těžký den proti Apriliím, ale děkuji mému týmu, který mi pomohl tolik se zlepšit. Opravdu hodně jsem se snažil v posledním kole zůstat před Elíasem. Blahopřeji mu k vítězství.
Randi de Puniet: Jsem trochu zklamaný. V poslední části jsem vedl, ale udělal jsem chybu. Vrátil jsem se z konce [skupiny] zpět, ale nemohl jsem vyhrát. Možná mé první vítězství přijde po přestávce v Le Mans.
125 ccm
Lucio Cecchinello: Toto je můj okruh - myslím si, že jsem zde najezdil již milióny kol. Chci poděkovat mému týmu a Aprilii, protože mi připravily opravdu silný motocykl.
Steve Jenkner: Byl to pro mě velký závod. Měl jsem špatný start a mezeru pět sekund od vedoucích jezdců. Dokázal jsem je chytit, ale na konci závodu jsem ztratil můj rytmus a tím ztratil svůj čas.
Alex de Angelis: Rád bych poděkoval týmu za jejich pomoc v přípravě motocyklu. Doufám, že budu moci pokračovat v získávání takovýchto skvělých výsledků.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist