Haydon opět za Proton KR

James Haydon opět nastoupí s motocyklem Proton KR do závodu MotoGP, i tentokrát totiž nahradí stále záhadně zraněného Kurtise Robertse.

Haydon opět za Proton KR
S jasným cílem vstupuje tým proton KR do malajsijské Grand Prix - v domácím závodě chce uspět a pokud to bude jen trochu možné, chce mít oba jezdce mezi bodující patnáctkou nedělního závodu. Nejzajímavější zpráva z tohoto týmu však říká, že i v Malajsii nastoupí namísto stále zraněného Kurtise Robertse britský jezdec James Haydon, který pro tým v sobotu zajistil čtyři body, když dokončil závod v Doha na dvanáctém místě.
"James se po Qataru vrátil domů do Británie, ale ihned se otočil a vydal se opět do daleké východní země," řekl manažer týmu Proton KR pan Chuck Aksland.
Závod poblíž hlavního města Malajsie Kuala Lumpuru je pro tento britský tým jakýmsi domácím představením, protože hlavní sponzor týmu - Proton, je právě z Malajsie.
"Omluvám se Kurtisovi, ale jistě si dokážete představit, jak jsem motivovaný, když jsem dostal druhou šanci na tomto motocyklu," řekl James Haydon, čtvrtý muž letošního superbikového šampionátu Británie. "Jak jsem řekl minulý týden - je to nádherný stroj ... nejrychlejší motocykl, na jakém jsem kdy jezdil, je to také nejprofesionálnější tým. Celou dobu se snažili zlepšit motocykl. Po třech dnech se sice ještě motocykl nechoval tak jak bych si představoval, ale s dalším závodem ho můžeme ještě více přiblížit mým požadavkům."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist