Haskovec zatím rychlejší jak Mrkývka

Vincent Haškovec jezdící americký šampionát AMA Superbike, je prozatím na okruhu Laguna Seca o 1,5 sekundy rychlejší než Jura Mrkývka (platné po prvním, volném tréninku WSBK a kvalifikaci AMA SBK)

Haskovec zatím rychlejší jak Mrkývka
Takže tímto se s vámi opět loučím, protože tento víkend trávím v Mostě. Další aktualizace těchto stránek proběhne až někdy v pondělí odpoledne. Omlouvám se, ale jsem prostě na závodech.
Ještě před odchodem od PC vám (zejména účastníkům tipovačky) musím říci, že Jiří Mrkývka v prvním volném tréninku na okruhu Mazda Raceway Laguna Seca zajel čas 1:31,650 a byl tedy o skoro 1,5 sekundy pomalejší než včera v AMA Superbike náš Vincent Haškovec. Za tři hodiny se jede první kvalifikace.
Eric Bostrom nastoupil s předem avízovanou, novou kombinézou, která má opravdu zajímavý design. Zepředu je kombinéza bílá s černými doplňky, které vytváří z kombinézy jakýsi pánský oblek, zezadu je eBossův klasický motiv - americká vlajka, tentokrát vyvedená do oranžové barvy. V žádném případě tato kombinéza nevypadá jako prvek továrního jezdce Kawasaki.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist