GP MotoGP - 2. kvalifikace

Loris Capirossi porazil Maxe Biaggiho a Valentina Rossiho. První řadu doplní ještě Sete Gibernau.

GP MotoGP - 2. kvalifikace
V dramatické koncovce kvalifikace nejsilnější třídy měl největší štěstí Loris Capirossi, který zvítězil a časem 1:38,412 si zabezpečil nejvýhodnější postavení na zítřejším startu závodu třídy MotoGP. Capirossi, Rossi, ale i Biaggi jeli v posledním kole na červené helmy, nakonec se zlepšil pouze Max Biaggi, kterému tak patří druhé místo (+0,306), když na to třetí odsunul Valentina Rossiho (+0,332). První řadu doplní i dnes neustále hledající se Sete Gibernau.
Druhou řadu vytvoří po včerejším překvapivém, druhém místě dnes pátý Olivier Jacque, šestý Shinya Nakano, sedmý Carlos Checa a osmý Troy Bayliss. Do třetí řady se pak postaví Makoto Tamada, Tohru Ukawa, Marco Melandri a Alex Barros.
Nejlepší stroj Aprilia v podání Colina Edwardse bude stát na 13. místě, jen jednu pozice před nejlepším strojem Suzuki v rukou Kennyho Robertse. Po včerejší jízdě s dvoutaktním strojem se dnes vrátil Jeremy McWilliams opět k novému čtyřtaktu (musel, protože dvoutaktní KR3 rozbil při pádu), který mu však nesedl a tak Jezza klesl ve výsledkové listině a do závodu odstartuje na nejlepším Protonu ze 16. místa. Nejlepší Kawasaki je na dvacátém místě, když tentokrát to je namísto McCoye mladší z australské dvojice Andrew Pitt. Nejlepší Harris WCM má opět v rukou David De Gea, který skončil na 21. místě, když dokázal porazit i Garryho McCoye.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist