GP MotoGP - 1. kvalifikace

Max Biaggi nejlepší v první kvalifikaci na Grand Prix Ria. Překvapivě dobře zajel Garry McCoy s tovární Kawasaki.

GP MotoGP - 1. kvalifikace
Říman Max Biaggi v novém kvalifikačním rekordu 1:49,876 zvítězil v dnešní kvalifikaci na Grand Prix Ria, když svým posledním, ostrým kolem odsunul na druhé místo Lorise Capirossiho (+0,336) a na třetí Sete Gibernaua (+0,358). První řadu by po dnešní části doplnil Valentino Rossi (+0,446), jenž s hlavou v brazilských barvách (zelená a žlutá) "prokaučoval" poslední výměnu pneumatik a závěr kvalifikace se tak odjel bez jeho přičinění.
Do druhé řady by se po čtvrteční kvalifikaci postavili Shinya Nakano na nejrychlejší Yamaze, dále domácí Alex Barros, nejlepší nováček dnešního dne Makoto Tamada a lehkou havárií požehnaný Tohru Ukawa.
Třetí řadu by vytvořili nejlepší nováček letošního šampionátu Troy Bayliss, nejrychlejší Francouz Olivier Jacque, velice překvapivě (na suchu!!!) Garry McCoy s tovární Kawasaki a mladý Američan Nicky Hayden.
Nejlepší stroj Suzuki skončil v rukou Johna Hopkinse na třináctém místě, nejlepší Aprilia v rukou Noriyuki Hagy na čtrnáctém místě, nejlepší Proton přivedl do cíle Jeremy McWilliams na osmnáctém místě a nejlepší Harris WCM s Davidem De Geou byl na 21. místě.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist