GP Jerez - 2. kvalifikace MotoGP

Skvělý výkon strojů Ducati Desmosedici, ale především jezdců Lorise Capirossiho a Troye Baylisse.

GP Jerez - 2. kvalifikace MotoGP
První řada a červená se žlutou. Tak nějak by se dalo napsat o výsledku kvalifikace na zítřejší závod třídy MotoGP. Po fantastickém závěru dala o sobě výrazně vědět opět továrna Ducati, která si zajistila dvě nejlepší startovní pozice. Vítězem kvalifikace se stal italský jezdec Lori Capirossi (1:41,983), který o pouhých 0,010 sec. porazil svého týmového kolegu Australana Troye Baylisse. Třetí místo patří Maxu Biaggimu (+0,141), který naopak porazil svého týmového kolegu Tohru Ukawu (+0,275).
Na pátém místě se umístnil Valentino Rossi, na šestém Sete Gibernau jenž se propadl po včerejším prvním místě a to nejen několika výlety mimo trať, ale především tím, že se dnes nedokázal zlepšit. Sedmé místo patří Johnu Hopkinsnovi, osmé fantastickému Nobuatsu Aokimu, deváté Olivieru Jacquovi a desítku nejlepších uzavírá Carlos Checa.
O tom, že nás zítra čeká krásný závod dokládá i pohled na odstupy mezi jezdci, když celkem 13 se jich vešlo do jedné sekundy za vítězným Capirossim a celkem 20 jich je ve dvou sekundách.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist