GP Itálie - 2. kvalifikace 250

Sebastian Porto uhájil své vedení, Jakub Smrž sice klesl na 12. místo, přesto do závodu odstartuje ze stejné řady, kterou si vybojoval již včera.

GP Itálie - 2. kvalifikace 250
Stejně jako ve třídě MotoGP, tak i ve třídě čtvrtlitrů nedošlo ke zrychlení vedoucího muže po páteční části kvalifikace a stejně jako ve třídě MotoGP, tak i v této třídě nedokázal nikdo sesadit Sebastiana Porta z prvního místa. Sebastian Porto se tak včerejším časem 1:53,691 raduje z vítězství v kvalifikaci na Grand Prix Itálie, když dnes dokázal zajet "pouze" 1:54,402. Druhým mužem kvalifikace se stal dnes nejrychlejší Daniel Pedrosa, který za vítězným Portem zaostal o 0,288 sekundy. Třetím nejrychlejším jezdcem je Randy De Puniet, jenž na vítězného Porta ztratil 0,489 sekundy.
4tvrté místo a tím i poslední pozici v první řadě, vybojoval španělský jezdec Toni Elías, který na pátou pozici odsunul Alex de Angelise a na šestou Manuela Poggialiho. Sedmý skončil Franco Battaini, osmý Roberto Rolfo, devátý Fonsi Nieto a desátý Joan Olive.
Náš Jakub Smrž po problémech v ranním Warm Upu zabojoval ve druhé fázi dnešní kvalifikace a časem 1:55,972 opět posunul své maximu. Se ztrátou 2,281 sekundy obsadil Kuba 12. místo a do závodu tak odstartuje ze třetí řady.

Aktuální výsledky z Mugella naleznete v sekci VÝSLEDKY.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist