GP Británie - 1. kvalifikace MotoGP

Kentucky Kid může jít spát s klidným vědomím, že dnes odvedl dobrou práci, vždyť zvítězil v 1. kvalifikaci na Grand Prix Británie.

GP Británie - 1. kvalifikace MotoGP
Americký jezdec Nicky Hayden se může radovat po první části kvalifikace, když časem 1:29,295 odsunul všechny své soupeře. Na druhém místě se umístil Valentino Rossi, který za Haydenem zaostal o 0,289 sekundy. Třetí skončil Loris Capirossi na továrním motocyklu Ducati. Na čtvrtém místě dokončil úvodní kvalifikaci Carlos Checa, před pátým Sete Gibernauem a šestým Colinem Edwardsem. Sedmý byl Max Biaggi, osmý Marco Melandri a devátý Troy Bayliss. Desítku nejlepších doplnil Alex Barros.
Na dalších místech skončili jedenáctý Ruben Xaus, dvanáctý Kenny Roberts jr., třináctý John Hopkins, čtrnáctý Neil Hodgson a patnáctý Norick Abe.
Zcela tentokrát propadly stroje Kawasaki, když nejlepší byl sedmnáctý Shinya Nakano, nejlepší Aprilia byla na osmnáctém místě ta Jeremy McWilliamse, nejlepší Proton KR byl až na 22. místě (Nobuatsu Aoki), když rychlejší byl i Michel Fabrizio (21. místo) na motocyklu WCM.

Aktuální výsledky z Doningtonu naleznete v sekci VÝSLEDKY.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist