GP Austrálie MotoGP - 2. kvalifikace

Valentino Rossi vítězí v novém rekordu okruhu v kvalifikaci na zítřejší Grand Prix Austrálie.

GP Austrálie MotoGP - 2. kvalifikace
Valentino Rossi předvedl další z výkonů na hranici lidského chápání, když dokázal zajet jedno kolo na australském Phillip Islandu za 1:30,068 čímž opět posunul kvalifikační rekord notně dopředu a pochopitelně obsadil první místo v celkovém hodnocení kvalifikace třídy MotoGP. Na druhém místě kvalifikace se umístnil tovární jezdec Ducati Loris Capirossi, který za Rossim zaostal o 0,428 sekundy. Ze třetího místa se může radovat Sete Gibernau, který v závěru kvalifikace odsunul Troye Baylisse, jenž se u úvodu dnešní části prezentoval havárií.
Páté místo patří americkému jezdci Nicky Haydenovi, jenž nám opět předváděl nádherné smyky na výjezdech i nájezdech do zatáček. Šestou pozici si zajistil další z italských jezdců Max Biaggi, který na sedmé místo odsunul dobře jedoucího krajana Marco Melandriho. Druhou řadu doplní osmým místem Tohru Ukawa.
Devátý skončil Carlos Checa, kterého ve třetí řadě doplní desátý Jeremy McWilliams na stroji Proton KR V5. Dále se do třetí řady postaví jedenáctý Shinya Nakano, jenž po včerejším hledání asfaltu v trávě a také jedné havárii, přidal dnes v kvalifikaci havárii další. Posledním ve třetí řadě bude tovární jezdec Kawasaki Garry McCoy.

Kompletní výsledky kvalifikace naleznete v sekci VÝSLEDKY.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist