GP 125 - 2. kvalifikace

Vítězem druhé a tím i celé kvalifikace třídy 125 ccm na italském okruhu Mugello se stal australský jezdec Casey Stoner.

GP 125 - 2. kvalifikace
Pole Position pro start zítřejšího závodu třídy 125 ccm si dnes vydobyl australský mladík Casey Stoner, který časem 1:58,914 vytvořil nový kvalifikační rekord této třídy, když o pouhých 0,009 sekundy překonal tři roky staré maximum Roberta Locatelliho.
Ze druhého místa se dnes radoval italský jezdec Stefano Perugini (+0,063) a ze třetího Alex de Angelis ze san Marina (+0,098). Jako poslední se do první řady postaví zítra na startu závodu španělský jezdec Pablo Nieto.
Druhá řada bude vytvořená z německého jezdce Steve Jenknera, Italů Lucio Cecchinella a Andrea Doviziosi, které doplní japonský jezdec Youichi Ui - vítěz první kvalifikace, jenž dnes ošklivě havaroval a svůj čas tak nezlepšil. Třetí řadu vytvoří Gino Borsoi, Daniel Pedrosa, Arnaud Vincent a Héctor Barbera.
Thomas Lüthi, jezdec českého týmu Elit Grand Prix, dnes nedokázal navázat na svůj zlepšující se trend, když za svým včerejším časem zaostal o propastných 1,434 sekundy. Ve výsledkové listině to pro něj znamenalo propad na 21. startovní místo.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist