Fortuna Gauloises Tech 3

I u druhého týmu Yamahy vládne po víkendu v Barceloně spokojenost nad dosaženým výsledkem. Melandri konečně na pódiu, zlepšil se i Norick Abe.

Fortuna Gauloises Tech 3
Marco Melandri (3. místo)
Dnes byl pro mě velký den. Od startu jsem důvěřoval v dobrý výsledek. Dnes ráno se zlepšily pneumatiky i motocykl. Také mi pomohlo teplo a nedostatek přilnavosti, bylo to lepší pro mou paži, mohl jsem jet více plynule. Nezačal jsem dobře, ale koncentroval jsem se na jízdu, zůstal jsem klidný a začal předjíždět ostatní jezdce. Viděl jsem, že to Biaggimu hodně klouže a tak jsem ho mohl předjet a ujet mu. Pak mě dojel Checa, ale já byl schopný zrychlit a on poznal, že by mě nepředjel. Včera jsem se rozhodl, že zde v Barceloně ve středu podstoupím chirurgický zákrok. Doktor mi slíbil, že v Assenu budu již v pořádku. Děkuji Yamaze, Tech3, Michelinu za jejich podporu. Z toho co jsem udělal jsem opravdu šťastný. Dlouho jsem na tohle čekal.
Norick Abe (9. místo)
Uspěl jsem s jízdou ve správném rytmu za těžkých podmínkek okruhu. Dokázal jsem předjet jezdce, kteří byli méně rychlejší než já. Je důležité znovu získat body. Je však absolutně nutné se lépe kvalifikovat, pak se dá v závodě ještě postoupit.
Guy Coulon (hlavní technik Marco Melandriho)
Všechno je otázka času! Marco již dříve ukázal svůj potenciál, že je schopný dosáhnout výsledek. Dnes to udělal. Navíc máme tři Yamahy mezi prvními čtyřmi, z každé barvy jednu na pódiu. Dosáhli jsme to nejlepší.
Herve Poncharal (manažer týmu Fortuna Gauloises Tech 3)
Je to výborný víkend. Upřímně musím říci, že poté, co jsme přišli o pódium v Jerezu, jsem si myslel, že nebudeme mít stejnou příležitost hodně dlouho. V polovině závodu jsem se obával, že Marco zpomalí kvůli bolesti ve své paži, ale on tak neučinil. Chtěl bych poděkovat Yamaze, která nám důvěřuje a velmi pomáhá, také bych chtěl poděkovat našemu partneru – Altadisu, bez kterého bychom tam nebyli. Pokud Norick nalezne řešení svého kvalifikačního problému, rychle se vrátí ke svému týmovému kamarádovi. V každém případě jsem dnes večer šťastný.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist