Fortuna Gauloises Tech 3

Marco Melandri i Norick Abe dokázali v italském Mugellu dokončit závod MotoGP v Top Ten.

Fortuna Gauloises Tech 3
Marco Melandri (9. místo)
V prvním závodě jsem měl dobrý start, ale po několika kolech jsem opět pocítil bolest v mé pravé paži. Sice to jen bolí, ale v těchto podmínkách nemohu pravou rukou normálně ovládat plyn a brzdu. Brzo přijdu na řešení, jak vše dostat do normálu. Ve druhém závodě jsem ztratil hodně času během prvních dvou kol.
Norick Abe (7. místo)
Skončil jsem dnes dvakrát na sedmém místě a tak jsem spokojený. Do druhého závodu jsem měl dobrý start, ale když jsem uviděl, že jedeme do mokré části okruhu, trochu jsem zpanikařil. Nechtěl jsem podstupovat riziko. Za současných podmínek je toto sedmé místo pro mě povzbuzením k dalšímu zlepšení.
Herve Poncharal (manažer týmu Fortuna Gauloises Tech 3)
Nové pravidlo, dnes poprvé aplikováno, vytvořilo hodně pocitů. Jsem zklamaný kvůli Marcovi, který během kvalifikací tak dobře pracoval. Je škoda že první dvě kola druhého závodu nepracovaly pro něj. Norick absolvoval dva nádherné závody, které mě upevnily v názoru, že pokud se kvalifikuje na lepší pozici, můžeme od něj očekávat vynikající výsledek.
Guy Coulon (hlavní technik Marco Melandriho)
Pro nás byl lepší první závod než druhý, kde jsme trpěli nedostatkem výkonu v mokrých podmínkách, oproti suchým v prvním závodě.
Gilles Bigot (hlavní technik Noricka Abeho)
Poté co dvakrát solidně odstartoval, absolvoval Norick první uspokojivý závod. Odjíždíme do Barcelony s nadějí, že se nám podaří lépe kvalifikovat a následně výsledek v závodě ještě zlepšit.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist