FIM Gala Award v Portugalsku

Páteční večer patřil v estorilském casinu nejlepším motocyklovým jezdcům minulosti a současnosti, kteří byli také vyznamenáni.

FIM Gala Award v Portugalsku
Vedle legend motocyklového sportu jako jsou Giacomo Agostini, Roger de Coster, Jordi Tarres, Anders Eriksson, Ivan Mauger nebo Katja Poensgen, byli na slavnostním podiu i všichni mistři světa různých motocyklových sérií.


Kromě jiných také mistr světa Moto2 a MotoGP šampión Toni Elias a Jorge Lorenzo, superbikový mistr světa Max Biaggi, mistr světa v motokrosu Antonio Cairoli a dále byli vyznamenáni také Darcy Ward - mistr světa Speedway do 21 let dostal cenu "FIM Rookie of the Year", německá motokrosová jezdkyně Steffi Laier (mistryně světa v motokrosu žen) cenu "FIM Woman of the Year" a Polák Tomasz Gollob (mistr světa Speedway) "FIM Personality of the Year".

V rámci tohoto gala představení se na téma spojení Rossi-Ducati a příští sezóny v MotoGP vyjádřil i úřadující šampion MotoGP Jorge Lorenzo: "Ducati bude snášet pro Rossiho všechna vejce do jednoho košíku" řekl Mallorčan a pokračoval: "Na rivalitu s jinými jezdci přitom vůbec nemyslím. Všechny je respektuji, neboť jsou opravdu hodně dobří a každý z nich dokáže vyhrát závod. Já myslím jen na zlepšení mého motocyklu a mého jezdeckého stylu. Kromě Rossiho na Ducati budou největšími soupeři jezdci na Hondách, kteří se hodně zlepšili. Doufám, že se nikdo nezraní a budeme ještě tvrději mezi sebou bojovat, než letos."
 

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist