Eurosport CZ poprvé v dějinách přímo z okruhu

Poprvé v historii české sekce televizní společnosti Eurosport budou závody Grand Prix silničních motocyklů komentované přímo z místa dění.

Eurosport CZ poprvé v dějinách přímo z okruhu
S trochou nadsázky doslova nevídanou věc připravuje česká sekce televizní stanice Eurosport, která teprve potřetí ve své historii a poprvé na závody silničních motocyklů, vyšle své komentátory přímo do místa závodu Grand Prix. V rámci Cardion AB Grand Prix České republiky bude dvojice Josef Kubíček – Miloš Čihák komentovat z Masarykova okruhu v Brně, kde je pro ně připravená jedna z komentátorských místností.
"Je to hodně nevídaná věc," říká Joska Kubíček, jehož hlas pravidelně slýcháváte z televizní obrazovky. "Chceme tímto dát prostor maximální informovanosti. Budeme mít pro diváky televizní stanice Eurosport připravené ty nejaktuálnější zprávy, slovo dostanou i populární rozhovory a to nejen s českými jezdci. Máme vybudovanou dobrou základnu i mezi zahraničními piloty, ze kterých bych například vyzdvihl vazby na Alexe Barrose. V Brně budeme již od čtvrtečního odpoledne a tak na přímý komentář z okruhu se diváci můžou těšit po celý víkendový program, tedy od pátku až do neděle."
Sledovanost motocyklových závodů Grand Prix na CZ Eurosport stále stoupá, samotné české vedení satelitní televize dává tímto jasně najevo, že Grand Prix je jedním z důležitých nosníků celého televizního programu. "Ano, je to tak. Motocyklové závody přitahují k naší televizi stále více diváků," pokračuje televizní komentátor a majitel týmu Intermoto Czech pan Josef Kubíček. "Celá záležitost se má tak, že pro rok 2008 se připravuje několik dalších komentování přímo z místa dění. Každopádně bych chtěl za stoupající tendenci sledovanosti televizního vysílání Grand Prix tímto nejen poděkovat všem pravidelným, či jen náhodným divákům česky komentované stanice TV Eurosport, ale především je pozvat ke sledování „přímo“ komentované události, kterou bude naše domácí Velká cena."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist