Edwards startoval s horečkou

Americký jezdec Colin Edwards nastoupil do nedělního závodu třídy MotoGP ve špatném zdravotním stavu, přesto vybojoval velmi dobré umístnění.

Edwards startoval s horečkou
Texaský jezdec Colin Edwards absolvoval nedělní závod v deštivém Jerezu ve špatném zdravotním stavu, když nastoupil do závodu s nachlazením a horečkou. Přes tento handicap dokázal srdnatě bojovat s ostatními jezdci a nakonec i dokončit závod, který pro něj znamenal zásluhou sedmého místa devět světových bodů.
"Byl to opravdu těžký závod," říkal Edwards po závodě. "V posledním kole jsem již neměl v rukou žádný cit, nemohl jsem správně přidávat plyn ani brzdit. Bylo to opravdu těžké. Zima byla pro mě opravdu velký problém. Po závodě jsem musel vyhledat lékaře, protože jsem se třásl zimnicí. V závodě mě však nejvíce trápila přilnavost předního kola. Ještě jsem nenalezl dost důvěry."
S výkonem amerického jezdce byl spokojený i jeho šéf Fausto Gresini, který vyzdvihl snahu Edwardse za každou cenu dokončit závod , a to i přes jeho zdravotní stav. "Colin odvedl velkou práci, aby dokončil tento závod za těchto podmínek," řekl Gresini.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist