Edwards a Haga o Valencii

Colin Edwards a Noriyuki Haga o posledním závodě na továrním stroji Aprilia RS3 Cube.

Edwards a Haga o Valencii
Ke svému poslednímu závodu na motocyklu Aprilia RS3 Cube nastoupili ve Valencii jezdci Colin Edwards II. a Noriyuki Haga. Výborný výkon předvedl Američan Colin Edwards, který dokázal získat sedmé místo v cíli závodu poté, co výborně prošel i páteční a sobotní kvalifikaci.
"Zahájil jsem sezónu dobrým umístnění a dobrým jsem jí také ukončil," říká Colin Edwards v tiskovém prohlášení týmu Alice Aprilia. "Tento okruh je divný, jsem si jistý, že s motocyklem třídy Superbike bych tady byl ještě rychlejší. Chtěl jsem všem ukázat, že jsem profesionální závodní, který i v posledním závodě udělá pro svůj tým naprosto vše. Bohužel jsem měl problémy s brzdícím systémem, který mě trochu zpomaloval. Děkuji mému týmu za tento vzrušující rok a za jejich odvedenou práci."
Druhý jezdec týmu, Japonec Noriyuki Haga, skončil po problémech v kvalifikaci nakonec na bodované pozici, když dokázal dokončit závod na patnáctém místě.
"Pokud se podívám na své časy na jedno kolo během závodu, tak zjistím, že jsem od včera udělal velký pokrok," říká Haga o svém posledním závodě na stroji Aprilia RS3 Cube. "Měl jsem dobrý start, který mi pomohl udělat co nejlepší sbohem mému týmu. Nyní se cítím hodně unavený."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist