eBoss navštívil továrnu Ducati

Nový jezdec továrny Ducati Eric Bostrom dnes navštívil mateřské hnízdo svého zaměstnavatele v italské Bologni.

eBoss navštívil továrnu Ducati
Nový jezdec továrny Ducati, Američan Eric Bostrom, dnes navštívil poprvé továrnu svého nového zaměstnavatele v italské Bologni. Posadil se na nový stroj Ducati 999, který bude používat příští rok v šampionátu AMA U. S. Superbike, setkal se také s Lucou Ferracciolim (závodní inženýr) a Claudiem Peirettim (mechanik), tedy dvojicí, která ho z italské továrny doprovodí do USA. Eric Bostrom uzavřel návštěvu továrny krátkou schůzkou s ředitelem Ducati Corse panem Claudio Domenicalim a také se svým nejbližším šéfem, ředitelem odvětví SBK panem Paolo Ciabattim.
"Je hrozivé být u Ducati," říkal dnes v podvečer Eric Bostrom. "Nenalézám slov. Je to velmi pevná rodina. Chtěl bych být jejím úspěšným klíčem k vstupu do států. Chci se jen dostat na motocykl a jet na něm, chci se na něm bavit."
Eric Bostrom se poprvé představí na novém stroji, v novém týmu a s novými pneumatikami (Michelin) již ve čtvrtek a pátek, kdy jsou na programu první z oficiálních testů pneu Michelin a Dunlop na okruhu Daytona na Floridě, kde první víkend v březnu 2004 začíná sezóna AMA Pro Racing.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist