Ducati připravená na IRTA testy

Továrna Ducati je připravená na víkendové IRTA testy v Montmeló. Loris Capirossi i Troy Bayliss budou zkoušet další nové díly.

Ducati připravená na IRTA testy
Kompletně připravený přicestoval k prvnímu IRTA testu do Barcelony tovární tým Ducati Marlboro. Ducati se tak vrací na okruh, kde zaznamenal v loňském roce dva vrcholné úspěchy. Nejprve Loris Capirossi 16. března 2003 zvítězil v hodinové části IRTA testů započítávané do soutěže o nejlepšího kvalifikanta, když zároveň vytvořil tehdejší nejlepší výkon v měření maximální rychlosti (328,2 km/h). Později tým Ducati Marlboro zaznamenal díky Capirossimu a jejich stroje Desmosedici první vítězství, když Loris zvítězil v Grand Prix Catalunye (15. června 2003). Ducati přijíždí do Montmeló po testech v Malajsii (Sepang), Austrálii (Phillip Island) a Španělsku (Valencia). Nyní tedy budou pokračovat v přípravě jejich nového stroje Ducati Desmosedici GP4.
"Nemohu se testování v Barceloně dočkat," říká Loris Capirossi v tiskové zprávě továrny Ducati. "Na tento okruh mám obzvlášť dobré vzpomínky. Byl jsem zde v loňském roce nejrychlejší v zimních testech a poté jsem tam vyhrál i závod Grand Prix. Nový Motocykl vypadá velmi dobře. Dosavadní testy ukázaly velký potenciál tohoto motocyklu a já se nemohu dočkat na testy nových dílů."
Připravený na IRTA testy je dokonale i druhý jezdec týmu Troy Bayliss. "Ještě jsou do testů dva dny, ale má mysl je již ve Španělsku," říká Troy Bayliss. "GP4 je o mnoho lepší stroj než ten loňský, ale v Barceloně plánujeme testovat ještě nějaké nové díly, které motocyklu ještě více pomohou. Tyto testy a testy v Jerezu jsou opravdu velmi důležité, jsou těsně před začátkem sezóny. Konečně budeme na dráze se všemi jezdci."
IRTA testy třídy MotoGP začínají v pátek a končí v neděli.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist