Ducati Marlboro

Tovární tým Ducati sice moc v Assenu nenadchl, přesto je s holandským víkendem spokojený.

Ducati Marlboro
Loris Capirossi (8. místo)
Jsem opravdu, opravdu šťastný. Osmé místo sice není nejlepší, ale pokud uvážím, že bylo tak velmi málo času za suchých podmínek, tak je to velmi pozitivní výsledek. Bezpochyby je tento motor pro nás pozitivní krok kupředu. Měl jsem během závodu několik problémů s prokluzováním, ale když uvážím, že bylo velmi málo času na práci s nastavením, nebyl tento problém velký nedostatek. Troy Bayliss (nedokončil závod)
Měl jsem skutečný problém, opravdu jsem nemohl dokončit závod. Motor pracoval docela dobře, měl jsem pro něj i dobrý cit a tak jsem i dobře jel. Po všech těch deštivých trénincích jsem, ale něco postrádal v nastavení, trochu mi to klouzalo. Tento víkend jsem se alespoň naučil několika věcem a tak jedu do Ria pro dobrý výsledek.
Corrado Cecchinelli (technický šéf týmu Ducati Marlboro)
Jsem dnes velmi šťastný, protože jsme skončili letos nejblíže k nejlepším jezdcům. Hodně dlouho dokázal Loris držet stejnou rychlost jako chlapci co dnes bojovali o třetí místo. Tento víkend nám rozhodně řekl, že motor “Twin-pulse“ je lepší než “Four-pulse“. Je to tedy směr, ve kterém hodláme pokračovat.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist