Ducati Marlboro

Loris až desátý, Troy nedokončil. Takový je výsledek továrního týmu italské Ducati při Grand Prix Catalunye.

Ducati Marlboro
Loris Capirossi (10. místo)
Incident v prvním kole zapříčinil, že jsem absolvoval velmi těžký závod. Někdo se mě dotkl ve čtvrté zatáčce a vytlačil mě mimo dráhu. Znovu jsem se rozjel, ale byl jsem poslední. Jel jsem jak nejlépe jsem mohl, předjížděl jsem jednoho jezdce za druhým. Desáté místo bylo nejlepší na jaké jsem mohl dosáhnout. Bez toho prvního kola by pro mě byl závod jistě hodně lepší.
Troy Bayliss (havaroval)
Byla tam trochu bitva o pozice. Skončil jsem tak, že jsem se dotkl Xausova zadního kola a havaroval jsem. Byl to od začátku těžký závod, protože mě dost prokluzovalo zadní kolo. Mohl to pro mě však být dobrý výsledek.
Corrado Cecchinelli (hlavní technik týmu Ducati Marlboro)
Jsem zklamaný, protože dnešní výsledky mohly být hodně lepší. Loris vyjel v prvním kole nešťastně mimo dráhu, Troy havaroval, když jel na výborném místě. Tyto věci se v závodech stanou, je to jedno vypadnutí a jedno desáté místo v závodě, který mohl být tento rok jedním z našich nejlepších, protože oba měli dobrý rytmus, mohli být mezi prvními pěti nebo šesti. Po našich nedávných testech máme nyní lepší základní nastavení, takže můžeme dělat pouze malé změny, které pomohou jezdcům lépe se obeznámit s motocyklem.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist