Ducati Marlboro

U továrního týmu Ducati Marlboro by mohla být po Mugellu spokojenost, přesto jezdci věří, že vše mohlo být ještě lepší.

Ducati Marlboro
Loris Capirossi (8. místo)
Nakanova havárie byla velmi nebezpečná, měli po ní ihned zastavit závod. Stejně tak jsem musel zpomalit také, když přede mnou havaroval Checa. Byl to těžký víkend. Velmi jsem v prvním závodě klouzal, neměl jsem dost přilnavosti, druhý závod byla loterie. Kdo podstoupil nejvíce rizika, tak získal největší výhodu. Troy si zaslouží mé blahopřání, jezdil v obou závodech opravdu dobře.
Troy Bayliss (4. místo)
Myslel jsem si, že ve druhém závodě mám příležitost, ale opravdu musím říci, že Valentino jezdil výbornou stopu. Nebojím se těchto podmínek, ale již nechci znovu být v této situaci. Podmínky byly nebezpečné, sice jsme měli všichni štěstí, ale myslím si, že všichni souhlasí s tím, že restart nebyla správná věc. V prvním závodě jsem jel dobře, jel jsem stabilně, protože jsem si dobře navykl na motocykl.
Claudio Domenicali (ředitel Ducati Corse)
Druhý závod byl pro všechny trochu hazardem. Troy jezdil velmi dobře v obou závodech, což dokázalo, že práce, kterou jsme s ním společně učinili během pátku a soboty, byla úspěšná. Věřím, že nyní zasáhneme do našich problémů. Soustředíme se na rozdělení hmotnosti a geometrii. Také máme nový motor, který zde budeme testovat.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist