Dobré časy Repsol Hondy

U týmu Repsol Honda je spokojenost. Blíží se dobré časy, kdy oba jezdci tohoto týmu jezdili na vedoucích místech. Rossi vítězí, Hayden se dostává do řádného tempa. Příští rok se máme asi nač těšit.

Dobré časy Repsol Hondy
Valentino Rossi ovládl další závod Grand Prix třídy MotoGP, když neponechal nic náhodě a v prvních kolech snadno chytil unikajícího Sete Gibernaua. Snad ještě snadněji Rossi španělského jezdce v devátém kole předjel a následně i snadno ujel. Od té doby byl v závodě pouze jeden král, který směřoval za svým dalším, letos již šestým vítězstvím.
"Dnes to bylo dobré, byl to velmi, velmi dobrý závod," říkal spokojený vítěz po skončení závodu. "V minulosti jsem zde měl vždy štěstí, obzvláště s velkými motocykly třídy 500 ccm a MotoGP. Je to pro mě legrace. Okruh je střední, rychlý a s dlouhými zatáčkami. Je to velmi dobrý okruh pro můj styl. Měl jsem tento víkend velmi dobrý rytmus a velmi dobrý motocykl. Podvozek byl zvlášť dobrý, obzvláště, když právě na něm jsem měl v minulosti nějaké potíže. Práce celého týmu se projevila, dnes jsem měl velice dokonalý stroj."
Druhý jezdec týmu Repsol Honda Nicky Hayden měl skvělý začátek, následný vynikající závod s konečným pátým místem. Americký jezdec držel rytmus s takovými jezdci jako je Loris Capirossi a Max Biaggi. Capirossiho lehce předjel, ale i přes snahu dostat se přes Biaggiho, vyšel nakonec Hayden ze souboje se čtyřnásobným Mistrem Světa naprázdno. Nicméně páté místo je pro mladého jezdce týmu Repsol Honda na okruhu, kde až do čtvrtka nikdy nestartoval, vynikajícím úspěchem, který potvrzuje výborné adaptování kentuckého jezdce ve třídě MotoGP.
"Myslím, že s pátým místem bych mohl být spokojený," usmíval se v sobotním podvečeru Kuntucky Kid. "Měl jsem dobrý začátek a byl mezi nejlepšími. Motocykl vypadal dobře, ale bylo obtížné udržet se, když Valentino začal táhnout pole. Okolo desátého kola jsem se opět zvednul a dostal se zpět za Maxovu pneumatiku. Asi pět kol před cílem jsem začínal cítit chvění, něco nevypadalo v pořádku. Asi jsem s konečným výsledkem trochu zklamaný. Pátý jsem dříve již byl a tentokrát jsem si nemyslel, že pódium by bylo nerealistické."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist