Dnešní aktualizace serveru

Dnes proběhla aktualizace dvou sekcí tohoto serveru. Více uvnitř tohoto článku.

Dnešní aktualizace serveru
Dnes byly na tomto serveru provedené dvě aktualizace. Ta první se týká sekce SOUTĚŽ, kde si konečně můžete prohlédnout aktuální pořadí Tipovačky 2004 včetně správných tipů jednotlivých účastníků tipovačky.
Druhá aktualizace se týká sekce FOTOGALERIE, kde si můžete prohlédnout několik zajímavých fotografií z letošní výstavy Motocykl 2004, která dnes skončila v našem hlavním městě. Všechny fotografie se pochopitelně týkají pouze silničních závodních motocyklů několika kategorií. Tato galérie bude během prvních dnů příštího týdne ještě narůstat. Autorem všech fotografií v galerii "Motocykl 2004" je náš spolupracovník Vladimír "Wlada" Novotný, na jehož stránkách www.wladafotos.com si můžete prohlédnout další fotografie nejen z pražské výstavy.
Pokud máte zájem o další fotografie z výstavy Motocykl 2004, a to nejen s tématem "racing", ale i cestovní a všemožné jiné motocykly včetně fotografií hostesek i různých recenzí na jednotlivé typy motocyklů, navštivte speciální galerii serveru www.motorkari.cz, která nese příznačný název MOTOCYKL 2004.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist