Daytona - závod 250 ccm pro Olivera

Závod třídy MBNA 250 ccm GP vyhrál zkušený Rich Oliver. Jsou odjeté Warm Upy a předpovídá se na 40% déšť.

Policista z Miami Floridian Rick Shaw zřejmě dnes překoná historický rekord v celkové délce strávené v závodě Daytona200. Doposud má Shaw na svém kontě celkem 3180 mil a pokud dokáže dnes absolvovat dva první okruhy v hlavním závodě, vytvoří nový rekord ve vzdálenosti v závodě.
Nejlepší ročník pro Shawa byl rok 1985 kdy skončil na celkovém 18. místě. Starý pán se letos dokázal vejít do limitu 112 % vítěze kvalifikace a tak bude usilovat o svůj rekord. "Poté co objedu dvakrát okruh tak nezastavím, pokusím se dokončit závod", říká na případné zastavení po dosažení rekordu Rick Shaw, jezdec jehož syn minulý týden vyhrál tři amatérské motocyklové závody. Jedna rychlé zpráva: Závod třídy MBNA 250 ccm GP vyhrál před malou chvílí Rich Oliver. Warm Up třídy AMA Superbike: 1. Aaron Yates (1:50.34, 2. Eric Bostrom (1:50.423), 3. Mat Mladin (1:50.639), 4. Jason Pridmore, 5. Miguel DuHamel, 6. Ben Spies, 7. Michael Barnes, 8. Joshua Hayes, 9. Shawn Higbee, 10. Steve Rapp, 11. Anthony Gobert, 12. Brian Livengood Warm Up třídy AMA Supersport: 1. Aaron Gobert (1:53.769), 2. Damon Buckmaster (1:53.974), 3. Miguel DuHamel (1:54.122), 4. Matthew Wait, 5. Jake Zemke, 6. Craig Connell, 7. Jason DiSalvo, 8. Tommy Hayden, 9. Jamie Hacking, 10. Tony Meiring, 11. Ben Bostrom, 12. Doug Chandler