Další Talmacsi do GP

Gergő Talmacsi, bratr Gabora Talmacsiho, nastoupí v týmu NC World Trade do závodu Grand Prix České republiky. V italském týmu nahradí Maxe Sabbataniho.

Další Talmacsi do GP
Při Grand Prix České republiky nahradí v týmu NC World Trade zraněného Maxe Sabbataniho maďarský jezdec Gergő Talmacsi, bratr známějšího Gábora, který je továrním jezdcem italské Malaguti, na jejichž stroji nastupuje k závodům Grand Prix třídy 125 ccm.
Gergő Talmacsiho si můžete pamatovat například z letošního, úvodního závodu Mezinárodního Mistrovství České republiky, který se konal na maďarském okruhu Hungaroring. Gergő zde ve svém týmu nastoupil do závodu (Alpe Adria Cup) tříd Supersport a Superstock. Zatímco v slabších šestistovkách dojel s motocyklem Suzuki GSX-R600 na osmém místě, v silnějších "štokách" bojoval o vítězství nejen s naším Kamilem Pragerem, ale především se svým krajanem Viktorem Kispatakim. Gergő nakonec přivezl svůj stroj Suzuki GSX-R1000 do cíle na druhém místě, když na vítěze Kispatakiho ztratil pouze 0,123 sekundy.
Gergő Talmacsi nahradí tedy zraněného Sabbataniho v týmu pana Lorise Castellucciho a Franco Mora. Sabbatani si ve volném tréninku na Grand Prix Británie v Donington Parku zlomil pravou stehenní kost. Max strávil šest dnů v Queens Medical Centre, kde také prodělal dvě operace. Prohlášení týmu říká, že Max Sabbatani je nyní již v Itálii, kde prodělá zdlouhavou rehabilitaci, při které nebude moci nastoupit minimálně k české Grand Prix. Pokud v Brně odvede Gergő Talmacsi dobrý výkon, mohl by dle prohlášení týmu nahradit Sabbataniho pro zbytek letošní sezóny.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist