Další prezentace

Další týmy oficiálně představily své jezdce, stroje, ale i své sponzory.

Další prezentace
Kromě finišujícího testování v Moto Grand Prix finišují i oficiální prezentace týmů. Svou oficiální část v okurkové sezóně má již odbavenou také italský tým Scot Racing, který představil své motocykly a jezdce doma v Sarsinu nedaleko italského Forlí. Na strojích Honda RS 125R budou tento rok v tomto týmu jezdit relativně neznámý Simone Corsi (16) a jen o jeden rok starší Andrea Dovizioso, který ve svém debutujícím loňském šampionátu získal celkové šestnácté místo ve třídě 125 ccm.
Andrea Dovizioso má na svém kontě již i výraznější úspěchy v podobě umístnění v závodech Grand Prix v první desítce, zatímco mladý Corsi řadí ke svým výraznějším úspěchům celkové třetí místo v domácím, italském šampionátu třídy 125 ccm. V letošním ročníku Grand Prix by se chtěli oba jezdci výrazněji prosadit i do celkového pořadí v Mistrovství Světa a především Andrea Dovizioso si klade vysoké cíle, které by na konci sezóny 2003 měly směřovat do celkové první světové desítky.
Další prezentace se odehrála v Ijsselsteinu poblíž Utrechtu, kde majitel týmu Arie Molenaar a šéfmechanik Hans Spaan odhalili své klenoty pro šampionát třídy 250 ccm. V týmu Dark Dog Molenaar budou v letošní sezóně jezdit domácí nestor Henk van den Lagemaat a německá pilotka Katja Poensgen jenž se zásluhou sponzora (Dark Dog) vrací do Mistrovství Světa.
Proč je v týmu Katja Poensgen neskrýval ani Arie Molenaar ve své řeči při odhalení týmů, když mimo jiné řekl: “Katje Poensgen, která předložila jednoho z hlavních sponzorů Dark Dog, jsme umožnili návrat do Grand Prix.“ Když se novináři ptali na druhého jezdce, odpověděl Molenaar opět vyhýbavě, když řekl: “Henk van den Lagemaat je daleko nejlepší jezdec v Holandsku. Závodil tři roky v Mistrovství Evropy třídy 250 ccm a vyhrál tři holandské tituly v řadě. Jsem spokojený, že můžu mít toto holandské eso na startovním roštu. S Henkem jsem si jistý, že získáme v tomto roce světové body.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist