Další info o MEZ MČR

Dnes jsem získal od svého "informátora" z AČR další zprávy ohledně konání závodů MČR v roce 2003 a tedy o tom, jak by se také mohla letošní sezóny ještě vyvíjet.

Další info o MEZ MČR
Sdružení RR se dle zpráv z AČR vzdalo veškerých práv na pořádání MEZ Mistrovství ČR silničních motocyklů a to nejen na celou příští sezónu, ale již i na poslední závod MČR v Mostě. Tento závod byl původně také ohrožen. Nakonec se ho podařilo zorganizovat když jeho pořadatelem bude právě AČR.
Již dříve jsem uvedl, že v Mostě proběhne zasedání, které bude řešit postup dalších věcí spojených s odchodem partnera, jenž do našeho mistrovství vnesl namísto pořádku a organizace, chaoz a nejistotu. Zasedání Výkonného výboru SZM za přítomnosti zástupců jezdců rozhodne o konci letošní sezóny. Jak jsem uvedl dříve, konec sezóny by měl být nadcházející závod v Mostě, ale donesly se ke mě zprávy, že by se ještě jeden závod mohl v letošním roce odjet. Tento závod by mohl být počítán z výsledků AA Cupu, který se jede první zářijový víkend na maďarském okruhu Hungaroring.
Každopádně o závěrech přijatých v mosteckém plenu Výkonného výboru SZM vás budu co možná nejrychleji informovat.
Doufám také, že s novou strukturou pořádání našich závodů v příštím roce, budu moci oživit myšlenku medializace mistrovství na internetovém poli, které jsem nabízel bezplatně pánům z RR, a kteří si mě dokázali pouze přehazovat z jedné osoby ke druhé až jsem nakonec skončil u někoho, kdo mi oznámil, že na závody nejezdí.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist