DA RACING, motoškola, tréninky, závody pro amatéry

Pro ty, co jste ještě o DA RACING neslyšeli, jedná se o jednu z nových českých okruhových agentur, která se druhým rokem s nasazením pustila do organizování okruhových tréninků, závodů a motoškoly pro začínající okruhové jezdce. Hlavní filozofií DA RACING je dát možnost co nejvíce lidem, aby se dostali na okruh a tam za co nejvýhodnějších podmínek a v relativním bezpečí okruhu mohli vyzkoušet své dovednosti. Letos pro nás DA RACING připravilo řadu akcí na různých okruzích jako je MOST, BRNO, SLOVAKIARING, PANONNIARING a EUROSPEEDWAY LAUSITZ. Ano, opravdu na všech dostupných okruzích a celkový počet akcí je sedm. Je to zajímavé číslo, když vezmeme do úvahy, že všechny akce jsou 2 denní.

DA RACING, motoškola, tréninky, závody pro amatéry
Letos už má DA RACING za sebou první akci v Mostě, kde vše proběhlo tradičně ve velice přátelské atmosféře. Obsazenost akce byla slušná a i když počasí bylo chvílemi vysloveně aprílové, všichni si to náramně užili. Za pár dnů, 26.-27.5.2010, bude DA RACING pořádat akci v Brně a i pro tuto akci si pro Vás „DÉ ÁČKO“ připravilo řadu bonusů a překvapení…

Hlavním tahákem pro pokročilé jezdce je instruktáž v podání Tomáše Mikšovského, kterého asi není třeba nikomu zvlášť představovat. Tato instruktáž je velice individuální a je pouze pro 2 lidi v jedné rozjížďce. Tommy se snaží vysvětlit jezdcům, jaké chyby dělají a jak docílit posunutí svých limitů na okruhu.
Již jsme zmiňovali motoškolu pro začínající jezdce na okruhu. I tato služba je velice zajímavá a v Brně 25. a 26.5. večer od 20.00 do 21.00 budete mít možnost nasát extra porci informací. Na parkovišti instruktoři předvedou, jak se má jezdit správně na okruhu, jak vysedávat, budete hledat brzdné body atd. Tato služba bude pro všechny účastníky akce zdarma.
Vy, co jedete na okruh poprvé a nevíte, jestli máte správné pneumatiky, nastavení motocyklu, vhodné brzdové destičky, nemusíte mít obavy. I o Vás bude náležitě postaráno. Mechanici od Ohlinse se Vám o motorky postarají, nastaví Vám podvozek, poradí co a jak s motorkou. Tato služba je taky zdarma a získává si mezi jezdci veliký ohlas.
Nedílnou součástí akcí DA RACINGu jsou závody. Závody se jedou vždy druhý den po polední pauze a aby se dostalo na všechny, máte možnost se svézt v závodě do 675ccm, nad 675ccm, nebo v třetím závodě, který je pro začínající jezdce. Všechny závody se jedou na 8 kol, což je pro amatérské jezdce už slušná porce. Závody jsou vyhlašované v různých kategoriích a nikdo nepřijde zkrátka. Tak např. pro příslušnice něžného pohlaví je vyhlášený LADIES CUP. Pro licenční jezdce PRO LICENCE CUP, dále AMATEUR CUP, nebo ROOKIES CUP. Všechny kategorie jsou vyhlašované v obou kubaturách a na konci sezony pro účastníky DA RACING připravilo hodnotné ceny za víc jak 250.000,-Kč. A to už je slušná motivace proč si zkusit zazávodit, co říkáte?

Další bonus pro Brno je soutěž Miss MOTO FOTO, které se můžou zúčastnit všechny slečny. Focení bude probíhat přímo na okruhu v Brně 25. a 26. 5. vždy večer od 19.00 na firemní motorce BMW S1000RR. Kdyby jste se ještě chtěli přihlásit můžete tak učinit, stačí poslat e-mail na info@da-racing.cz . Všechny slečny dostanou zdarma na památku své fotky ve vysokém rozlišení a pro první 3 jsou připravené hodnotné ceny, jako třeba dopolední motoškola na libovolné akci DA RACING. Pro všechny ostatní slečny je tu sleva na ježdění 5%.

Momentálně probíhá soutěž s časopisem Motohouse, taky o ježdění na Brněnském okruhu. V Brně se představí i novinky jako KTM RC8R, další novinky od Suzuki a pro členy Kawasaki klubu bude taky malé představení.


Tyto všechny bonusy a akce dělají z DA RACINGu více než agenturu, takže pokud jste o okruhovém ježdění zatím pouze uvažovali, konečně máte možnost si to snadno vyzkoušet. No a pro ty borce, kteří jsou na okruhu jako doma, je to skvělá zpráva, protože v rámci DA RACING cupu si můžou zazávodit a potrénovat na různých okruzích.

Více informací naleznete www.da-racing.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 3x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist