Camier se svezl v novém týmu

"Ovšem kdo mi opravdu rychle ujel byl pouze Rolfo" - to jsou slova mladého jezdce, který s motocyklem týmu Racing Service testoval na okruhu v Andalusii.

Camier se svezl v novém týmu
Začátkem tohoto týdne absolvoval britský mladík Leon Camier své první ostré testování s týmem Racing Service, tedy s týmem, ve kterém absolvuje svou první velkou sezónu. Na okruhu Jerez de la Frontera se tento šestnáctiletý jezdec seznamoval se špičkovou technologii továrny Honda. Ačkoliv nový motor stále ještě týmu nepřišel, mohl Camier testovat a snažit se o nejlepší nastavení loňského modelu Hondy 125 ccm.
"Tým byl vynikající, řekli mi všechno na co jsem se zeptal", říkal Camier po testování. "Měli jsme několik překážek, ale překonali jsme je. Od začátku jsme používali starý motor", postěžoval si jezdec, který v Jerezu řešil i svůj první letošní pád.
Leon Camier se již nyní těší na další testování, které bude již s novým motorem. Toto testování se však uskuteční až 3. - 4. března na italském okruhu Misano. "Dole v Jerezu bylo několik rychlých mladíků obzvláště pak domácí Bautista a Miralles, kteří jezdili na Apriliích a opravdu vypadali velmi rychle. Ovšem kdo mi opravdu rychle ujel byl pouze Rolfo. Je neuvěřitelné jak rychle dokáží dvěstěpadesátky kolem mě jet a on jezdil opravdu usilovně", říkal Camier na své `seznámení` s Rolfem během společného testu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist