Camel Pramac Honda v Montmeló

Tým Sita Ponse je připravený na nadcházející tři dny. Jak Max Biaggi, tak i Makoto Tamada, přiznali v tiskové zprávě týmu, že okruh patří k jejich oblíbeným dráhám.

Camel Pramac Honda v Montmeló
Závodní sezóna Grand Prix se mílovými kroky blíží ke svému startu. Každoroční předzvěst zahájení šampionátu nejprestižnější série světa jsou IRTA testy, které nyní vstupují do své nejpřitažlivější fáze - nastupují jezdci třídy MotoGP.
Mezi jezdci pochopitelně nebudou chybět ani piloti týmu Camel Pramac Pons - Max Biaggi a Makoto Tamada. Pro tým Sita Ponse budou mít nadcházející testy obzvlášť pikantní příchuť, vždyť hlavní partner jeho týmu - Camel, je zároveň i oficiálním partnerem těchto IRTA testů. Po oficiální prezentaci, která proběhla v minulém týdnu, budou mít fanoušci opět možnost vidět své idoly, a to tentokrát v plné akci.
Max Biaggi (pneu Michelin)
Miluji okruh v Barceloně, ale musím říci, že po letech co ho používá Formule 1 je jeho povrch zničený, zvláště v místech pro brždění. Každopádně to je dobrý okruh pro zahájení série důležitých testů. Měli bychom od Hondy dostat nějaké nové díly do podvozku, ale v každém případě zahájím se základním nastavením, které jsem zde použil při poslední návštěvě. Samozřejmě vezmeme v úvahu výsledky posledních testů, zvláště v otázce přední pneumatiky. Věřím, že Michelin připraví nějakou novou věc. Máme před sebou tři dny, kdy musíme odvést dobrou práci,. Závěry učiním až po testech.
Makoto Tamada (pneu Bridgestone)
Testy v Catalunyi jsou opravdu důležité. Je to poslední šance, kdy můžeme pracovat na vylepšení nastavení motocyklu před startem Mistrovství Světa. Musíme odvést absolutně nejlepší práci po celou dobu těchto testů. S motocyklem jsem opravdu spokojený, má úžasnou sílu. Vím, že Bridgestone přiveze sem do Montmeló nějaké nové pneumatiky. Již se nemůžu dočkat až vyjedu na okruh a budu je zkoušet. Mám tento okruh obzvlášť rád a tak očekávám během následujících třech dnů nějaké uspokojení.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist