Burns se těší spíše až na Estoril

Chris Burns je rád, že bude v Brně opět mezi aktivními jezdci MotoGP, svůj zrak však raději již směřuje do portugalského Estorilu.

Burns se těší spíše až na Estoril
Chris Burns si při svém debutu ve třídě MotoGP v domácím prostředí zlomil svou klíční kost. Nyní se v Brně chystá na návrat poté, co vynechal závod na německém Sachsenringu.
Brit Chris Burns a Španěl David De Gea pojedou opět na stařičkých, dvoutaktních motocyklech, jejichž čtyři válce mají objem 500 ccm. Oba jezdci však doufají, že tým WCM bude mít pro další Grand Prix, která se jede v portugalském Estorilu, již připravený čtyřtaktní motocykl s motorem přepracovaným tak, aby vyhovoval pravidlům pro závody třídy MotoGP.
"Já jsem nezávodil na motocyklu od svého pádu v Doningtonu a tak by měla být má klíční kost již v pořádku," říká Burns v prohlášení týmu WCM. "Těším se na závodění s dvoutaktem v Brně, ačkoliv má hlavní priorita je směřována na Portugalsko a čtyřtaktní stroj. Je to pro nás všechny těžký rok, ale dostali jsme se až sem. Druhá polovina šampionátu by měla být již omnoho zábavnější než ta první," doplňuje jezdec, který sice v červnu podepsal smlouvu o střídavém startu v britském týmu Virgin Yamaha, za který měl nastoupit se strojem Yamaha YZF R1 v šampionátu britských superbiků, ale kvůli zraněné klíční kosti prozatím z těchto startů sešlo.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist