Burns předčasně ukončil sezónu

Britský jezdec Chris Burns předčasně ukončil letošní sezónu, když si včera během volného tréninku na okruhu Valencia zlomil klíční kost.

Burns předčasně ukončil sezónu
Velice špatný rok, na který jistě bude dlouho vzpomínat s nechutí ve své duši, zakončil včera britský jezdec Chris Burns. Jezdec týmu WCM totiž havaroval během ranního tréninku v pátek dopoledne a opět si zlomil klíční kost, kterou si letos poprvé stejným zraněním poškodil v domácí Grand Prix na okruhu Donington Park. Současné zranění znamená, že Burns končí svou letošní šanci prosadit se mezi světový výkvět.
"Jsem zničený, je to pro mě absolutně katastrofální sezóna a nyní ji dokonce po ní předčasně," říkal včera odpoledne Chris Burns. "Vyjel jsem zatáčku a dostal se na rovinku. Motocykl se vzpřímil, vše bylo dobré, žádné klouzání nebo točení jako za mokra. Jen jsem si trochu poposedl a najednou jsem byl shozen. Zlomil jsem si klíční kost ve stejném místě jako jsem to měl již letos v Doningtonu. To co se dnes stalo, znamená, že se tím musím trochu více zabývat. Nyní již pouze doufám, že David [De Gea - poz. Racing] získá během tohoto víkendu pro náš tým trochu štěstí."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist