Bologna Motor Show

Blíží se otevření bran tradiční výstavy plné motocyklů (bohužel, ale i automobilů) v italské Bologni.

Bologna Motor Show
Od 4. Do 14. Prosince by se měla konat tradiční výstava - Bologna Motor Show. Zde mohou návštěvníci vidět například i obsáhlou kolekci věnovanou letošnímu Mistrovství Světa Superbike.
Na 1 200 metrech zde uvidíte stánky sedmy týmů - Ducati Fila, Ducati NCR, Suzuki Alstare, Kawasaki Bertocchi, PSG-1, Ten Kate Honda a týmu Yamaha Belgarda. Týmy zde budou vystavovat nejen své motocykly, ale i například týmový materiál včetně několika kamiónů.
Během výstavy se aktivně představí minimálně patnáct jezdců letošních čtyřtaktních šampionátů. Mezi hosty nebudou chybět takový velikáni jako jistě je vítěz World Superbike Neil Hodgson společně se svým týmovým kolegou Rubenem Xausem (letos tovární tým Ducati Fila, nyní jezdci týmu MotoGP Luise D´Antína), dále zde budou Regis Laconi a James Toseland (nový jezdci týmu Ducati Fila), Lorenzo Lanzi (nový jezdec Ducati v šampionátu třídy Supersport), David Garcia (Ducati NCR), Mauro Sanchini (Mistr Itálie SBK 2003) spolu s kolegou z týmu Bertocchi Kawasaki Ivanem Clementim a Stefano Crucianim, jezdec a vlastník týmu PSG-1 a italský veterán Pierfrancesco Chili. Přítomen bude i nový Mistr Světa třídy Supersport Chris Vermeulen společně se svým novým kolegou v týmu Ten Kate Honda, krajanem Brockem Parkesem, narazit můžete na Holanďana Jürgena Van den Goorbergha, ale i na jezdce týmu Alstare Suzuki - Vittorio Iannuzza a Michele Fabrizia.
Samostatný stánek bude mít na boloňské výstavě oficiální a jediný dodavatel pneumatik pro závody WSBK a WSS - Pirelli. Tento výrobce zde bude předvádět svůj kompletní servis a dále pořádat propagační akce pro veřejnost.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist