Bol D´Or - neděle/cíl

Tovární tým Suzuki Castrol zvítězil v posledním čtyřiadvacetihodinovém závodě letošní sezóny.

Tovární tým Suzuki Castrol ve složení Philippe, Kitagawa, Lagrive zvítězil v závodě Bol D´Or, když jako jediný absolvoval na okruhu Magny-Cours za 24 hodin rovných 806 kol. Přes 800 kol se dostal ještě druhý tým v celkovém pořadí, kterým byl tým Yamaha GMT 94 (Gimbert, Costes, D. Checa). Tovární tým Yamahy dokázal urazit celkem 802 kol. Na třetím místě projel cílem druhý tovární tým Suzuki Castrol (Dietrich, Four, Ribalta), který dokončil rovných 800 kol.
Čtvrtou pozici získal s další ztrátou tří kol tým Kawasaki Fuchs (Da Costa, Cogan, Moreira), který na pátou pozici hned v úvodu dlouhého klání odsunul domácí tým National Motos Playstation 2 (Bonhuil, Donischal, Giabbani). Šestí skončili hoši z junior týmu Suzuki LMS (Fouloi, Metro, Cabana), kteří se také stali vítězi třídy Stocksport.
Náročný závod na 24 hodin dokončilo celkem 33 posádek, když včera na startu jich bylo 47.