Bittman odjel testovat do Rijeky

Václav Bittman odjel testovat nový motor na okruh do chorvatské Rijeky.

Bittman odjel testovat do Rijeky
Ve čtvrtek 18. března odcestoval Václav Bittman k prvním letošním testům, které proběhnou na chorvatském okruhu Rijeka, kde se každoročně koná závod Mistrovství Evropy.
Po zdlouhavých přípravách, které byly zspříčiněné kompletní renovací materiálového zabezpečení, se podařilo do motocyklu namontovat zcela nové kitové díly, které se budou právě v Rijece poprvé zkoušet. "Motorka je připravená, tým je připravenej," komentoval odjezd do Chorvatska Vašek Bittman. "Já jsem taky kompletně připravenej a tak hurá do nich!"
Václav Bittman se během zimních měsíců dohodl na spolupráci s jedním německým ladičem motorů, který nyní připravuje pro tým BRC Racing Team nový motor. Tento motor bude připravený, ale až po závodě Mistrovství Evropy na holandském okruhu Assen a tak se poprvé dostane Vašek k jeho testování až zřejmě při úvodním podniku Mezinárodního Mistrovství České republiky, který se jede na maďarském okruhu Hungaroring koncem dubna.
"Pokud půjde vše podle plánu, chtěli bychom tento motor vyzkoušet při prvním závodě MČR na Hungaroringu, kam se můj tým chystá vyrazit," říká Václav Bittman. "Po Rijece by jsme se ještě rádi svezli někde v Čechách, ale to se ještě dohodne podle počasí, pokud se vůbec někde bude jezdit. Pak již je zde první evropský závod ve Vallelunze."
Foto a další informace na: www.vaclavbittman.com.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist