Bayliss se učil u televize

Troy Bayliss se učil okruh Le Mans pohledem na televizní záznam loňského závodu.

Bayliss se učil u televize
Troy Bayliss vstoupil do světové závodní extratřídy opravdu úchvatně. Coby nováčkovi šampionátu MotoGP mu patří třetí pozice v celkovém hodnocení, když nejprve dojel v Suzuce na pátém místě, poté ve Welkomu na čtvrtém a v Jerezu na třetím (ještě předtím však při svém debutu v Grand Prix dokončil v roce 1997 závod třídy 250 ccm na šestém místě - tendence je tedy vzestupná: 6-5-4-3). Jak Frederico Minoli vtipně v Jerezu poznamenal - pokud bude Bayliss pokračovat v této tendenci, tak vyhraje svůj první závod MotoGP právě v Mugellu - tedy na domácí trati italské továrny Ducati.
"S pokrokem jsem docela spokojený, ale v závodění stále hledáte něco nového," říká před startem v Le Mans australský pilot Troy Bayliss. "Nesmíme přestávat v našem pokroku a uvidíme jak se věci vyvinou. Okruh Le Mans vůbec neznám kromě toho, že jsem se ho snažil naučit pohledem na videozáznam loňského závodu. Takže tam pojedu a budu se snažit dělat to co vždy. Se sílou našeho motocyklu by to nemělo být špatné a se zbytkem motocyklu nemám žádné problémy.
Po třech letech v Mistrovství Světa Superbike se Bayliss rychle stal právoplatným členem paddocku MotoGP. "Užívám si toho a moje děti se alespoň baví," vysvětluje Bayliss jenž po závodech cestuje se svou manželkou Kim, synem Mitchellem a dcerou Abbey. "Oni se přátelí s dětmi Jeremy McWilliamse, hrají si spolu, pořádají vodní boje."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist