Bayliss se těší do Brna

Po červencových testech se Troy Bayliss těší na brněnský okruh, kde chce pokračovat ve vývoji Ducati Desmosedici.

Bayliss se těší do Brna
Tři týdny poté, co zaznamenal své druhé pódium v závodě třídy MotoGP, chce bývalý světový šampión třídy Superbike Troy Bayliss z Austrálie být opět v dobré formě zpět v sedle svého stroje Ducati Desmosedici. Třetí muž závodu na Jerezu a na Sachsenringu doufá v hrozivou sílu stroje Ducati na výškovém převýšení našeho okruhu v Brně.
"Toto je můj první rok v MotoGP a vypadá až na malé výjimky dobře," říká před pátečním startem Grand Prix australský jezdec. "Před Brnem se cítím docela jistý. Je dobré jít na okruh s tímto vědomím a tak doufám, že to bude lepší než při nedávném testování na tomto okruhu. Je to značně lstivý okruh, velmi plynulý a široký. Předpokládám, ža by se dalo říci, že je podobný Mugellu, ačkoliv ne v otázce hrbolatosti. Myslím, že by našemu motocyklu mohl vyhovovat."
Bayliss je se strojem spokojený a myslí si, že jim také pomohlo překvapení ostatních týmů na začátku sezóny. "Bylo tam sice z mé strany několik chyb, ale nyní se již na motocyklu cítím lépe. Na začátku sezóny jsme na tomto projektu učinili velký pokrok, udělali jsme několik změn a vyzkoušeli několik dramatických nastavení. Děláme tedy malé kroky vpřed, ale stále potřebujeme ještě více, abychom se dostali do lepší úrovně. Vždy se pokouším zlepšit vlastnosti motocyklu, aby s ním bylo snadnější jezdit, doufám, že se mi to bude dařit i v dalších závodech."

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist