Bayliss nakonec spokojený

Australský jezdec Troy Bayliss byl nakonec se šestým místem v Estorilu spokojený.

Bayliss nakonec spokojený
Australský jezdec Troy Bayliss absolvoval poprvé nějaký závod na okruhu Estoril v Portugalsku a hned dokázal po výborném výkonu dokončit závod třídy MotoGP na šestém místě, čímž potvrdil svou pozici nejlepšího nováčka této třídy.
Troy Bayliss odstartoval do závodu z druhé řady a během prvních kol se zařadil na páté místo. Tuto pozici však těsně před polovinou ztratil, když po předjetí Ukawou a Melandrim klesl na sedmou pozici. Svou typickou jízdou se pustil Bayliss do bránění svého místa a dokázal se propracovat přes Melandriho zpět na šestou pozici, kterou také přivezl s menším odstupem od Japonce Ukawy do cíle nedělního závodu.
“Jediné c chci dělat je vyhrávat závody a proto nerad dojíždím až na šesté pozici, což však zde není špatné, protože to je nejlepší místo, jakého jsem zde za celý víkend dosáhl,“ říkal nakonec spokojený Troy Bayliss v cíli závodu. “Tento okruh je velmi fyzicky náročný a také motocykl neměl dobré nastavení jako například nedávno v Brně. Potřebuji přesně nastavený stroj na každý okruh, ale alespoň jsem se dnes hodně naučil, což snad využiji příští rok. Například jsem dnes použil velmi vysoký první rychlostní stupeň což na začátku nebylo velmi dobré, ale znamená to, že až sem přijedu příště, již budu vědět jak se zachovat.“

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist