Bayliss již na cestě domů

Troy Bayliss je v těchto chvílích společně se svým týmem na cestě domů. Po hrůzostrašné havárii zůstal bez vážnějších zranění.

Bayliss již na cestě domů
V boji o vedení v australské Grand Prix havaroval v nájezdu do zatáčky Honda domácí jezdec Troy Bayliss. Jeho pád vypadal velmi hrůzostrašně, ne kvůli dramatičnosti pádu, který se velmi nelišil od podobných situací jiných jezdců na jiných okruzích, ale kvůli pohledu na tělo jezdce, které se pádu vůbec nebránilo a letělo jako "hadrový panák" bez pudu sebezáchovy. Každého motocyklového fanouška jistě v tu chvíli zamrazilo srdce. Již o několik minut později naštěstí všichni viděli, jak Troy Bayliss hýbe rukou na nosítkách a tak z nás spadla ta nejhorší myšlenka, která je dosti příznačná právě pro letošní sezónu.
Troy Bayliss byl ihned letecky transportován do melbournské nemocnice, kde naštěstí konstatovali, že domácí hvězda MotoGP neutrpěla žádná vážná zranění. Přesto absolvoval jezdec četné prohlídky svého těla a do paddocku okruhu Phillip Island se vrátil pozdě večer (již v neděli).
"Hlavní věc je, že Troy není vážně zraněn," říkal ještě v neděli odpoledne šéf týmu Ducati Marlboro pan Livio Suppo. "Jeho havárie byla byla špatná, protože si myslím, že bez ní jsme mohli mít na pódiu oba chlapce. Ale to je závodění a jak jsem říkal, jsem šťastný, že je Troy v pořádku."
Dnes továrna Ducati oznámila, že je již Troy Bayliss na cestě domů. V těchto chvílích by dle oficiální zprávy Ducati Corse měl být australský jezdec společně s celým týmem Ducati Marlboro již v Singapuru, kde čeká na své letadlo do Evropy. Doma v Monacu by měl být Troy zítra ráno.
Nyní bude mít Troy Bayliss necelé dva týdny na plné zotavení, předtím než se vydá na cestu do španělské Valencie, kde absolvuje poslední závod letošního Grand Prix.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist