Autogramiáda, křest knihy a prezentace Intermota v Brně

Ve středu 3.prosince 2014 odstartuje v 16 hodin v prostorách Moravského zemského muzea speciální autogramiáda, která se koná u příležitosti vydání již 17.ročníku knihy Mistrovství světa motocyklů 2014. Součástí akce bude také prezentace týmu Intermoto Ponyexpres.

Autogramiáda, křest knihy a prezentace Intermota v Brně
Autogramiády se zúčastní známí motocykloví závodníci jako Jakub Kornfeil, Karel Hanika, Ondřej Ježek, Jakub Smrž, Matěj Smrž, Jan Halbich, Michal Filla, Michal Prášek, Martin Gbelec, Miroslav Popov, Michal Šembera a Romana Tomášková.

Součástí celé akce je rovněž prezentace týmu Kawasaki Intermoto Ponyexpres, jenž v letošním ročníku mistrovství světa třídy Supersport dosáhl skvělého výsledku v podobě druhého místa v soutěži týmů a třetího v soutěži jednotlivců. Přítomen bude technický a sportovní ředitel stáje Kawasaki Intermoto Ponyexpres Andrew Pitt (dvojnásobný mistr světa supersportů) a jeden z letošní jezdecké sestavy Mason Law. Oba budou odpovídat na otázky v plánované tiskové konferenci.

Kromě podpisů si ve středu můžete vylosovat i některou z mnoha zajímavých cen, jako jsou například knihy, kalendáře, víno z vinařství Valihrach, suvenýry od zúčastněných jezdců, a tak dále. Součástí je také 14 velkých fotografií zúčastněných jezdců formátu 65 x 43 cm, které si můžete ihned nechat podepsat. Výherní losy buď dostanete zdarma, pokud si na místě zakoupíte knihu nebo kalendář a nebo si je můžete za symbolickou cenu koupit.
Akce začíná v 16 hodin ve středu 3.prosince 2014 v Moravském zemském muzeu v Brně na Zelném trhu 8. Pokud se akce nezúčastníte a máte o knihu zájem, můžete si ji objednat na elektronické adrese fotorejda@volny.cz

Slovem jako obvykle provede Joska Kubíček a zazpívá Jaroslav Kronek.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist