Archív výsledků MČR

V sekci "výsledky" byl zpřístupněn archív výsledků MEZ Mistrovství České republiky a to ve všech svých podobách (Boby, Autoturist atd.) od roku 1993.

Archív výsledků MČR
Konečně se mi podařilo dokončit a na tento server úspěšně vložit archív celkových výsledků našeho mistrovství za posledních deset let. V sekci VÝSLEDKY si tak nyní v okně "Archív starších výsledků" můžete vyhledat výsledky závodů od roku 1993 (rok 1993 je však pouze pořadí prvních deseti). Podle toho jak kvalitní je můj archív, tak kvalitní je i tato sekce. Z toho důvodu mi někde nějaký šampionát chybí, ale v pozdějších letech archívů výsledků naleznete kompletní výsledky i s takovými "raritami" jako byly cupové závody Mattoni Aprilia Cup či Cagiva Sportproduction Cup, nechybí ani výsledky závodů Volné třídy (tehdy ještě v jedné kategorii od 250 ccm) či výsledky třídy Supermono od jejího zrodu u nás.
V archivaci výsledků budu samozřejmě pokračovat a vy se i nadále můžete těšit na rozšíření této sekce. V dohledné době se objeví dalších deset let z výsledků našeho mistrovství, když tentokrát postupně zpracovávám osmdesátá léta. Až budu mít hotové kompletní výsledky MČR od svého zrodu v roce 1954, bude na řadě kompletní výsledková listina závodů Grand Prix a to též od svého zrodu v roce 1949. Po tomto bude následovat kompletní zpracování výsledků Mistrovství Světa Superbike, ale kdy se k tomu dostanu, nemohu v tuto dobu vůbec říci (je to obrovsky únavná práce).
Ještě než se ponoříte do právě zveřejněných výsledků, dovolte mi zde poděkovat lidem, bez kterých by tento archív výsledků nikdy nemohl vzniknou. Děkuji tímto panu Karlu Březinovi, ale především panu Bohouši Málkovi z Bělé pod Bezdězem, který mi ochotně zapůjčil svůj kompletní archív výsledků. Karle a Bohouši - díky.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist