28. rocnik „Coca Cola“ Suzuka 8 Hours Endurance

V nedeli 31. cervence od 11.30 do 19.30 (mistniho casu) se v japonske Suzuce pojede tradicni a velmi prestizni zavod, “28. rocnik „Coca Cola“ Suzuka 8 Hours Endurance”.
AKTUALIZOVANO

28. rocnik „Coca Cola“ Suzuka 8 Hours Endurance
Lonske vitezstvi obhajuje Japonec Tohru Ukawa, ktery ale letos misto s Hitoyasem Izutsem (zanechal zavodni cinnosti) pojede na tovarnim motocyklu Honda CBR 1000RRW ve dvojici s Ryuichem Kiyonarim pod startovnim cislem 7.
Vloni druzi v cili, tovarni piloti Yoshimura Suzuki, Atsushi Watanabe a Yukio Kagayama, pojedou s cislem 12. motocykl Suzuki GSX R1000.
Dalsi favorizovanou dvojici pak tvori druhy tovarni tym Hondy, s cislem 11 jedouci Katsuaki Fujiwara a Chris Vermeulen.
Velmi dobri Japonci ale pojedou s 778, a sice Takeshi Tsujimura a Shinichi Itoh, na FCC - TSR Honde.
Vedouci tym sampionatu Endurance (55 bodu), tedy domaci Keiichi Kitagawa, a Francouzi Vincent Philippe s Mattiem Lagrimem z tymu Suzuki Castrol pojedou s cislem 2.
Na druhem miste sampionatu je zatim svycarsky tym Kawasaki Bolliger s jezdci Davidem Morillonem, Romanem Stammem a Fredem Moreirou (st. cislo 8 a 36 bodu v sampionatu).
A konecne treti tym prubezneho poradi, Yamaha Austria (30 bodu) uvidime s cislem 07 a s piloty Igorem Jermanem (SLO), Gwenem Giabbanim (FR) a Horstem Saigerem (AUT).
Z dalsich zajimavych startujicich pilotu stoji za zminku s cislem 19 Naoki Matsudo a Brit Leon Camier na Honde CBR 1000RR, s 20 potom Youichi Ui a Toshiyuki Hamaguchi rovnez na Honde.
A uvidime take i Haruchiku Aokiho s Takeshim Yasudou (cislo 73 – Honda) a Tadayukiho Okadu s Chojumem Kameyou (74 – Honda).
Teprve osmou zenou v historii na startu a prvni Italkou vubec bude Samuela de Nardi (21 let), ktera povede motocykl Aprilia RSV 1000 spolecne se svymi krajany Federicem Alvertim a Danielem Veghinim (cislo 9).
Zajimavosti treninku je, ze se vzhledem k velkemu poctu startujicich trenuje ve dvou skupinach a pri prvnim volnem treninku byla ve skupine “A” nejrychlejsi dvojice Itoh – Tsujimura (2.08.626), zatimco v “B” zajeli nejrychleji Watanabe a Kagayama (2.10.076).
Vysledky prvniho volneho treninku, obe skupiny dohromady
1 T.TSUJIMURA - S.ITO 2'09.626
2 A.WATANABE - Y.KAGAYAMA 2'10.076
3 R.KIYONARI - T.UKAWA - Y.KONISHI 2'10.235
4 O.DEGUCHI - Y.TESHIMA 2'10.707
5 S.NAKATOMI - W.YOSHIKAWA - K.NAKASUGA 2'10.744
6 K.KITAGAWA - V.PHILIPPE - M.LAGRIVE 2'10.793
7 N.MATSUDO - L.CAMIER 2'10.884
8 T.HAMAGUCHI - S.MORIWAKI 2'10.952
9 T.YAMAGUCHI - K.TOKUDOME - K.TAKAHASHI 2'10.964
10 C.VERMEULEN - K.FUJIWARA 2'11.571
11N.FUJIWARA - N.OSAKI - N.NUMATA 2'11.921
12 H.AOKI - T.YASUDA - S.AOYAMA 2'11.933
13 K.TERAMOTO - Y.HATANO 2'12.412
14 T.OKADA - C.KAMEYA 2'12.554
15 T.ONISHI - H.KIKUGAWA 2'13.377

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist